Events

90+3' Match ended
89' Omar Kosoko Misses the target
Отлична атака и възможност на Коско да изравни резултата. Той пробяга голямо разстояние като се измъкна от опеката на защитата и се озова сам рещу Перниш, но не успя да го преодолее.
82' Beroe Attempt on target
82' Anton Karachanakov Attempt on target
Силен удар на Карачанаков от границата на наказателното поле от въздуха, топката попада право в ръцете на Чворович
78' Antonio Vutov Substitute - Out
78' SERKAN Yusein Substitute - In
78' Botev Corner
76' Beroe Dangerous attack
Ново спасяване на Чворович! Карачанаков отправи коварен фалцов шут от границата на наказателното поле, а стражът дори улови кълбото.
76' Zhunior Mapuku Goal
Жуниор Мапуку бележи, макар и да останаха съмнения, че си е помогнал с ръка при овладяването на топката. Конгоанецът получи дълъг пас от Боби Цонев и устоя на натиска на Радослав Терзиев. Последва безкрайно шут по диагонала, който влетя точно до основата на дясната греда.
69' Beroe Corner
68' Zhunior Mapuku Bar hit
Греда за Берое! Мапуку проби с топката отдясно и се спря рязко, за да комбинира с Боби Цонев, който беше пред дъгата. Юношата на Левски стреля мощно, а Чворович докосна топката, която кацна върху напречната греда.
64' Antonio Vutov Goal
Ботев изравнява резултата и не оставя никакви шансове на Берое да елиминира пловдивчани. Лъчо Балтанов изведе отлично Крум Стоянов зад защитата на домакините, който пусна успореден на гол линията пас към Вутов, а младият татко направо връхлетя с топката във вратата на Берое.
62' Beroe Corner
62' Anton Karachanakov Attempt on target
Удар на Карачанаков е отразен от Чворович
61' Beroe Corner
61' Beroe Dangerous attack
59' Botev Corner
56' Beroe Misses the target
56' Kohei Kato Yellow card
54' Martin Rainov Yellow card
52' Radoslav TERZIEV Misses the target
Нов пропуск пред вратата на Берое. След изпълнен ъглов удар топката бе пратена към Терзиев, който бе оставен непокрит, но защитникът прати неудобната топка над вратата на зелените.
52' Botev Corner
51' Omar Kosoko Misses the target
Косоко с отлична изява, като преодоля двама от защитата на домакините и се озова сам пред вратата на Перниш, като се опита да го прехвърли, но стражът спаси.
50' Beroe Corner
50' Beroe Shot blocked
46' Felipe Brizola Substitute - Out
46' Omar Kosoko Substitute - In
45' Start second half
45+1' End first half
45' Todor NEDELEV Attempt off target
Добра многоходова атака за Ботев, която завърши с коварен удар на Неделев от около 25 метра, но за късмет на домакините топката мина покрай вратата им.
42' Antonio Vutov Attempt on target
Далечен изненадва удар на Вутов от около 35-40 метра, Перниш обаче внимаваше и успя да изби опасната топка след ефектен плонж.
42' Beroe Attempt on target
36' Beroe Attempt on target
Добро спасяване на Чворович
35' Beroe Corner
35' Beroe Shot blocked
35' Botev Dangerous attack
33' Beroe Attempt off target
32' Botev Dangerous attack
29' Todor NEDELEV Attempt off target
Изненадващ прехвърлящ удар на Неделев от далечно разстояние не стига до вратата на Перниш.
27' Krum Stoianov Dangerous attack
Опасна атака е спряна с грубо нарушение от страна на Асен Георгиев, фаул обаче не бе свирен, а Крум Стоянов остана да лежи на тревата
25' Antonio Vutov Yellow card
25' Vencislav Vasilev
Жълт картон за Венцислав Василев от Берое, който протестира остро срещу това, че реферът не даде дузпа за Берое за съмнения за игра с ръка на Тодор Неделев.
24' Beroe Dangerous attack
Претенции за дузпа от страна на футболистите на домакините
21' Krum Stoianov Yellow card
20' Beroe Attempt off target
17' Krum Stoianov Substitute - In
17' Fernando Viana Substitute - Out
15' Kristian Dimitrov Own goal
Берое повеждат в резултата след автогол на Кристиан Димитров.Слаб удар на Карачанаков към вратата на Чворович бе отклонен от Кристиан Димитров и топката влезе в близкия ъгъл на вратата на Ботев
13' Zhunior Mapuku Attempt off target
Извеждащо подаване на Цонев към Мапуку, който надбяга Терзиев стигна до вратата на Ботев и стреля, но над напречната греда.
10' Beroe Foul against
Фаул на Асен Георгиев срещу Чворович
10' Beroe Corner
8' Ivo Ivanov Yellow card
8' Ivo Ivanov Foul against
Страшно грубо влизане на Иво Иванов с двата краката в Бризола, този път защитникът е санкциониран от рефера с жълт картон.
6' Borislav Conev Shot blocked
Опит за удар на Цонев от около 6-7 метра, който в крайна сметка излиза в ъглов удар.
6' Zhunior Mapuku Misses the target
Центриране в наказателното поле към Мапуку, който не успя да насочи топката към вратата на Чворович
4' Borislav Conev Foul against
Грубо влизане на Цонев в краката на Виана, жълт картон няма.