Events

90' Match ended
90' Kiril Despodov Goal
85' CSKA - Sofiia Goal
76' Botev Goal
70' Fernando Karanga Goal
68' Enrike Rafael Substitute - Out
68' Kiril Despodov Substitute - In
62' Fernando Karanga Penalty goal
60' Iordan Minev Red card
59' Iordan Minev Yellow card
51' Lachezar BALTANOV Yellow card
50' CSKA - Sofiia Misses the target
50' Toni Tasev Substitute - In
49' Krum Stoianov Substitute - Out
47' Omar Kosoko Substitute - In
47' Meledzhe Omnibes Substitute - Out
47' CSKA - Sofiia Attempt off target
45' Start second half
45' End first half
44' CSKA - Sofiia Misses the target
37' Lachezar BALTANOV Goal
Ботев намалява разликата в головете на 1:2. Балтанов бе най-съобразителен в наказателното поле на гостите, като ги наказа след продължително разбъркване и няколко удара по посока на вратата отправени от футболистите в "жълто-черно".
37' Botev Corner
34' Botev Misses the target
33' Krum Stoianov Yellow card
32' Botev Misses the target
31' Botev Shot blocked
28' CSKA - Sofiia Goal
25' CSKA - Sofiia Offside
24' Álvaro Juliano Ongilio Attempt on target
Алваро пробва удар директно към вратата на гостите, но стражът успя да изби, след като се разтегна. За съжаление на близо 4000-те бултраси нито един от нападателите в "жълто-черно" не успя да я довкара.
24' Botev Attempt on target
21' CSKA - Sofiia Bar hit
21' Viktor Genev Yellow card
Генев получи картон, а даже не е в игра. Съдията му показа официално предупреждение, заради реакция след грубата игра на футболистите на ЦСКА - София
20' Kristiian Malinov
Малинов получи официално предупреждение за груба игра срещу Балтанов в средата на терена. Това е първото официално предупреждение за гостите, които трябваше да получат такова доста по-рано.
15' CSKA - Sofiia Attempt off target
15' CSKA - Sofiia Disallowed goal
14' Fernando Karanga Goal
Каранга отбеляза във вратата на Ботев. След бърза атака по дясното крило топката бе подадена на Каранга на дузпата, който без да бъде притесняван вкара първото попадение в мача.
8' Álvaro Juliano Ongilio Attempt on target
Първи удар към вратата на гостите от ЦСКА - СОФИЯ, което можеше да ги накаже неприятно. Силният удар на бразилеца Юлияно от 25 метра минава на сантиметри от страничния стълб на вратата на Витаутас Гедиминас Черниаускас.
7' CSKA - Sofiia Attempt off target
6' Plamen Dimov Yellow card