Events

90+8' Match ended
90' Septemvri (Sf) Attempt off target
84' Fernando Viana Goal
Виана не спира да бележи в мрежата на гостите и вече е с 4 гола в сметката си в тази среща
81' Vasil Kaloianov Attempt on target
Силен удар на Калоянов попадна право в ръцете на Чворович.
81' Botev Dangerous attack
80' Todor NEDELEV Misses the target
Неделев се опита да провре топката технично през вратаря на гостите, но в последния момент Янко Георгиев успя да я докосне и да промени траекторията й.
80' Botev Dangerous attack
77' Kris Gadi Substitute - Out
76' Iordan Todorov Substitute - In
73' Fernando Viana Goal
Виана направо разнищи гостите след като отбеляза своя хеттрик в двубоя за радост на над 3000 на базата в Коматево
71' Álvaro Juliano Ongilio Substitute - In
71' SERKAN Yusein Substitute - Out
71' Septemvri (Sf) Attempt off target
70' Septemvri (Sf) Attempt off target
67' Iordan Minev Substitute - Out
67' Lazar MARIN Substitute - In
66' Ivan Tilev Substitute - In
66' Iordan Minev Yellow card
66' Martin Toshev Substitute - Out
64' Fernando Viana Goal
ГОООООООО 3:0. Втори гол в сметката на Виана и трети в мрежата на Септември. Браво, канари!
63' Botev Attempt off target
62' Botev Attempt on target
62' Zhean Patrik Substitute - Out
62' Vasil Kaloianov Substitute - In
58' Dude Ndongala Goal
Дуде отбелязва втория гол в мачав типично свой стил. Той получи пас през центъра от Балтанов, мина няколко петрапо лявото крило, навлезе навътре към центъра и с диагонален изстрел от границата стреля силно, а топката влетя в мрежата на Янко Георгиев за втори път.
56' Septemvri (Sf) Misses the target
55' Botev Dangerous attack
54' Gustavo Afonso Substitute - Out
54' Todor NEDELEV Substitute - In
52' Ianko Sandanski Yellow card
За много грозно дърпане на фланелката на Густаво в средата на терена, след като бразилецът го преодоля без проблеми и тръгна напред към вратата на Септември.
48' Septemvri (Sf) Shot blocked
48' Septemvri (Sf) Dangerous attack
45' Start second half
45+2' End first half
44' Septemvri (Sf) Attempt on target
37' Botev Attempt off target
30' Botev Attempt off target
30' Lachezar BALTANOV Attempt off target
Удар на Балтанов от границата на наказателното поле минава над вратата на Септември.
29' Botev Dangerous attack
27' Dude Ndongala Free kick
Най-активният сред футболистите на Ботев стреля от пряк свободен удар, но на метър над вратата.
27' Antoni Ivanov Yellow card
25' Fernando Viana Goal
ГОООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООЛ 1:0 Ботев Пловдив повежда чрез Виана в стил Дуде, който получи пас от центъра, пробяга няколко метра и пусна успореден на гол линията пас по въздуха, намирайки чудесно Виана, който с глава я прати в близки ъгъл на вратата на Септември.
23' Martin Toshev Misses the target
Мартин Тошев получи рядък шанс пред вратата на Чворович, но пропусна.
21' Dude Ndongala Misses the target
Първа 100 % опасност пред вратата на Септември пропиляна от Дуде. Бризола нахлу по левия фланг и пусна успореден на гол линията пас към Дуде, който останал сам прати топката над вратата на Янко Георгиев.
21' Botev Attempt off target
15' SERKAN Yusein Attempt on target
Серкан стреля от около 40 метра, високо и силно, топката попада право в ръцете на вратаря.
12' Fernando Viana Attempt off target
Виана бе изведен зад защитата на Септември, чукна си напред топката и след няколко метра пробва удар, който обаче бе доста неточен.
11' Septemvri (Sf) Dangerous attack
9' Dude Ndongala Dangerous attack
Ботев поиска дузпа за нарушение срещу Дуде в наказателното, но такава не бе свирена, защото Дуде преди фаула вече бе чукнал топката напред, а същевременно бе близо до аутлинията.
9' Botev Dangerous attack
7' Dude Ndongala Bar hit
Дуде стреля директно от около 25 метра, топката обаче нацели напречната гредата и излезе в аут.
5' Botev Corner
4' Dude Ndongala Dangerous attack
Страхотен извеждащ пас към Дуде в наказателтното поле на Септември, който в крайна сметка бе изчистен в ъглов удар.
2' Iordan Minev Shot blocked
Бърза многоходова атака за домакините, която завърши с удар на Минев в тялото на защитник на гостите от София.
1' Botev Dangerous attack