Events

90+20' Match ended
90+18' Plamen Dimov Отбелязана дузпа
90+16' Kozmin Moci Отбелязана дузпа
90+15' Felipe Brizola Отбелязана дузпа
90+14' Anise Abel Отбелязана дузпа
90+13' Viktor Genev Отбелязана дузпа
90+12' Natanael Pimienta Отбелязана дузпа
90+11' Fernando Viana Отбелязана дузпа
90+10' Vanderson Отбелязана дузпа
90+9' Lachezar BALTANOV Отбелязана дузпа
90+8' Marselinio Пропуск (изп на дузпи)
90+7' Начало дузпи
90+4' End second half
90+1' Commentary
5 минути продължение
88' Commentary
Ако двата отбора завършват наравно продължение няма да има, а ще се премине директно към изпълнение на дузпи
86' Ludogorec Shot blocked
86' Todor NEDELEV Substitute - Out
Принудителна смяна в състава на Ботев. Неледев излезе заради контузия
85' Álvaro Juliano Ongilio Substitute - In
83' Botev Dangerous attack
80' Botev Offside
79' Ludogorec Attempt off target
78' Zhunior Kishada Substitute - In
77' Klaudiu Kesheriu Substitute - Out
75' Ludogorec Corner
75' Ludogorec Shot blocked
75' Virdzhil Misidzhan Substitute - Out
74' Zhoao Paulo Substitute - In
72' Krum Stoianov Attempt off target
Отлична игра на Лъчо Балтанов в средата на терена, като успя да открадне топката, след което Неделевизведе напред Крум Стоянов. Защитникът успя да стреля през защитата на зелените, но топката излезе в аут, минавайки близо до вратата на Лудогорец.
70' Ludogorec Corner
69' Meledzhe Omnibes Yellow card
68' Ludogorec Corner
67' Ludogorec Shot blocked
66' Botev Dangerous attack
63' Botev Misses the target
63' Svetoslav Diakov Yellow card
62' Ludogorec Corner
61' Krum Stoianov Substitute - In
61' SERKAN Yusein Substitute - Out
57' Fernando Viana Misses the target
Ботев Пловдив пропуска да излезе отново напред в резултата. След центриране в полето на зелените от Панов, топката стигна до Виана, който стреля с глава, но кълбото мина на сантиметри от страничния стълб на Броун.
54' Todor NEDELEV Free kick
Изстрел на Неделев, този път малко не му достигна да отбележи за втори път в мрежата на Лудогорец
52' Ludogorec Attempt off target
52' Ludogorec Misses the target
52' Ludogorec Corner
51' Ludogorec Misses the target
51' Botev Dangerous attack
49' Toni Tasev Substitute - Out
49' Meledzhe Omnibes Substitute - In
47' Vanderson Goal
Вандерсон изравнява резултата с диагонален удар по земя
45' Start second half
45+3' End first half
45+2' Ludogorec Misses the target
45+1' Ludogorec Bar hit
45+1' Ludogorec Misses the target
44' Ludogorec Corner
44' Ludogorec Shot blocked
42' Botev Attempt on target
41' Ludogorec Attempt off target
41' Ludogorec Corner
39' Natanael Pimienta Yellow card
39' Felipe Brizola Yellow card
Бризола и Натанаел получиха официални предупреждения. Двамата играчи се сблъскаха на терена, а после продължиха сборичкването си.
36' Ludogorec Attempt off target
31' Ludogorec Corner
30' Ludogorec Free kick
Нов пряк свободен удар, този път от ляво, като след него последва ъглов удар за символичните домакини.
30' Ludogorec Misses the target
29' Marselinio Bar hit
Късмет за Ботев в тази ситуация, която бе идентична от тази с гола на Неделев. Марселиньо изпълни силно пряк свободния удар, който нацели страничния стълб отби се в тялото на Кайзер и излезе от гол линията на Ботев.
26' Botev Dangerous attack
25' Klaudiu Kesheriu Yellow card
24' Botev Dangerous attack
24' Ludogorec Shot blocked
19' Ludogorec Shot blocked
17' Todor NEDELEV Goal
Ботев повежда в резултата с гол - красавец на Тодор Неделев. Номер 8 изпълни по блестящ начин пряк свободният удар право в горния десен ъгъл на вратата на Броун за 0:1
15' Commentary
Двама футболисти лежат на тревата пред и в наказателното поле на Лудогорец.
15' Botev Misses the target
14' Fernando Viana Attempt off target
13' Plamen Dimov Yellow card
13' Plamen Dimov Foul against
Фаул в средата на терена от Димов в краката на Анисе, главният арбитър му показа веднага официално предупреждение.
10' Lazar MARIN Attempt on target
Ботев Пловдив се е настанил трайно в половината на Лудогорец и се опитва да се пробие защитата на зелените. В една от атаките на пловдивчани Марин изпробва силен удар от около 25 метра по диагонал по земя, който Броун успя да избие с мъка.
10' Todor NEDELEV Dangerous attack
7' Botev Dangerous attack
6' Fernando Viana Dangerous attack
5' Marselinio Offside
5' Ludogorec Attempt off target
Първи удар към вратата на Ботев пазена от Кайзер, топката минава встрани от нея, но страничния рефер бе маркирал и засада на Марселиньо
1' Todor NEDELEV Attacks
Първо извеждащо подаване на Неделев към Тони Тасев, който обаче не успя да успокои топката и бе пресиран от вратаря на Лудогорец и топката излезе в аут.
0' Commentary
Точно 1 час ни дели от втория пореден финал с тима на Лудогорец това лято. Само преди 2 месеца "жълто-черните" пронизаха зелените от Разград с 2:1 и грабнаха Купата на България под носа им. Време е за Суперкупата!