Events

90+5' Match ended
90+1' Botev Dangerous attack
90' Emil Ianchev Substitute - In
90' Mariian Ognianov Substitute - Out
84' Botev Attempt on target
84' Botev Corner
83' Felipe Brizola Misses the target
Страхотна възможност пред Бризола, който получи пас в коридор от Балтанов, Бризола успя да отправи два удара, но в крайна сметка спечели само ъглов удар.
80' Botev Misses the target
78' Atanas Zehirov Substitute - Out
78' Ivan Kokonov Substitute - In
78' Lachezar BALTANOV Yellow card
77' Botev Dangerous attack
69' Stivun Petkov Goal
Дебют с гол за новото попълнение в жълто-черните редици. Ботев Пловдив най-после се отпушиха и пробиха вратата на моряците. След центриране на Крум Стоянов топката попадна на главата на Петков, който от непосредствена близост от първа греда я прати в мрежата за 1:2
66' Krum Stoianov Attempt on target
Двойна възможност за Ботев пред вратата на гостите. Първо Неделев стреля от точката на дузпата, стражът изби, след което и Крум Стоянов пробва да пробие Михайлов по диагонал, като отново вратарят без проблем успя да парира силния удар.
64' Todor NEDELEV Attempt on target
61' Dude Ndongala Attempt on target
Далечен удар на Дуде попада право в ръцете на вратаря Михайлов
61' Stefan Stanchev Substitute - In
60' Ertan Tombak Substitute - Out
60' Stivun Petkov Substitute - In
Официален дебют с жълто-черната фланелка
60' Toni Tasev Substitute - Out
59' Cherno more Attempt off target
56' Botev Misses the target
48' Dude Ndongala Attempt on target
Новото попълнение в жълто-черните редици можеше да отбележи още с първото си докосване на топката с жълто-черния екип. Дуде получи топката фронтално срещу вратата и опита удар от 2-3 метра, но стражът на моряците успя да улови.
47' Fernando Viana Misses the target
Още в първата минута на второто полувреме Ботев започна с голово положение, което Виана пропиля. Крум Стоянов центрира на първа греда от ляво, бразилецът бе притиснат от бранител, но успя да засече топката, която мина покрай вратата на Михайлов.
46' Álvaro Juliano Ongilio Substitute - Out
46' Dude Ndongala Substitute - In
45' Start second half
45+3' End first half
45+3' Cherno more Misses the target
45+2' Cherno more Corner
45+2' Cherno more Dangerous attack
39' Krum Stoianov Yellow card
38' Cherno more Attempt on target
36' Orlin Starokin Goal
34' Felipe Brizola Attempt off target
Добра асистенция между Неделев и Тасев, като втория бе изведен от дясно и центрира в наказателното поле. Топката попадна в Бризола, който стреля от въздуха, но топката мина над вратата на Михайлов.
34' Fernando Viana Misses the target
32' Botev Corner
31' Botev Misses the target
31' Botev Corner
30' Todor NEDELEV Shot blocked
26' Cherno more Attempt off target
25' Plamen Dimov Yellow card
23' Marek Kuzma Goal
След половин дузината грешки пред вратата на Черно море, гостите успяха да запазят мрежата си суха и както обикновено се случва да вкарат в мрежата на Чворович след втората си по-опасна атака.
20' Cherno more Bar hit
17' Fernando Viana Attempt off target
15' Todor NEDELEV Attempt off target
Неделев стреля силно над вратата на Михайлов
13' Felipe Brizola Misses the target
Нов 100 % пропуск пред вратата на Михайлов. Ботев отне топката в средата на терена, а Бризола успя да преодолее защитата на зелено-белите и се стрелна към вратата на гостите. Кариоката трябваше да избира дали да стреля или да търси някои от своите съотборници, като избра първото и отправи силен удар по земя, който мина на сантиметри от страничния стълб на вратата.
11' Krum Stoianov Misses the target
Ботев започна стремглаво двубоя с моряците. Канарчетата вече инкасираха няколко опасни атаки, като най-чистото положение се откри пред Крум Стоянов, който от 6-7 метра встрани от вратата прати топката в аут.
10' Marek Kuzma Yellow card
8' Cherno more Dangerous attack
8' Botev Misses the target
8' Botev Corner
4' Botev Attempt off target
3' Botev Dangerous attack