Etur 1924 Vt

Botev

Events

90+4' Match ended
90+4' Etur 1924 Vt Dangerous attack
90+1' Ivan Vulchanov Substitute - Out
90' Cvetomir Todorov Substitute - In
90' Fernando Viana Substitute - Out
90' Lazar MARIN Substitute - In
89' Botev Dangerous attack
88' Etur 1924 Vt Bar hit
Шанс за домакините, които отправиха силен удар от пряк свободен удар, топката се отби в стената и замалко да изненада Кайзер, който обаче успя да отбие топката, тя се удари в гредата и излезе в ъглов удар.
87' Krum Stoianov Yellow card
86' Etur 1924 Vt Corner
82' Sasho Aleksandrov Yellow card
82' Todor NEDELEV Free kick
Неделев изпълни чудесен пряк свободен удар от границата на наказателното поле в дясно от вратата на Иванов, който обаче се бе позиционирал добре и улови топката.
79' Samb Badara Substitute - Out
79' Ivan Petkov Substitute - In
78' Etur 1924 Vt Misses the target
75' Felipe Brizola Substitute - Out
74' Toni Tasev Substitute - In
73' Fernando Viana Attempt off target
Бърза атака за Ботев и малшанс пред Виана, който можеше да вкара за втори път в мрежата на Иванов, но топката профуча на сантиметри покрай страничния стълб.
70' Dzhihat Kiamil Substitute - In
70' Chavdar Ivailov Substitute - Out
70' Etur 1924 Vt Corner
68' Fernando Viana Misses the target
След пряксвободния удар изпълнен от Неделев, топката бе избита от защитата, но канарчетата си върнаха владеенето й, а Виана бе изведен на чиста позиция. Бразилецът обаче бе спънат в наказателното поле на домакините, но главният съдия подмина ситуацията.
66' Etur 1924 Vt Attempt on target
66' Etur 1924 Vt Corner
65' Botev Misses the target
63' Etur 1924 Vt Corner
61' Etur 1924 Vt Offside
61' Botev Misses the target
60' Botev Corner
60' Botev Shot blocked
58' Krum Stoianov Substitute - In
58' Dude Ndongala Substitute - Out
56' Etur 1924 Vt Attempt off target
Бърза контра за домакините от Етър, които можеха на два пъти да поведат в резултата при тази ситуация. При първата Терзиев успя да застане на пътя на топката, а при втория далечерн удар, кълбото мина опасно покрай страничния стълб на вратата на Кайзер.
54' Etur 1924 Vt Corner
50' Etur 1924 Vt Misses the target
45' Start second half
45+2' End first half
43' Botev Dangerous attack
40' Lachezar BALTANOV Attempt on target
39' Ivan Skerlev Yellow card
За нарушение срещу Бризола
38' Botev Attempt on target
34' Etur 1924 Vt Corner
31' Samb Badara Goal
Етър изравни резултата чрез чернокожият си нападател Бидара. След поредното центриране, този път от Александров от дясно, таранът надскочи бранителите в жълто и насочи топката, която Кайзар успя да захлупи, но за съжаление му се отскубна и премина очертанията на гол линията.
29' Samb Badara Attempt off target
Отново центриране, но този път от ляво, насочено към високият нападател на домакините Бадара, който надскочи защитата ни и се стреля с глава, но опката мина встрани от вратата.
26' Botev Dangerous attack
22' SERKAN Yusein Attempt off target
След няколко паса в наказателното поле на Етър, топката бе пратена към Серкан, който от около 25 метра пробва удар, но над вратата на Иванов.
21' Botev Corner
21' Lachezar BALTANOV Attempt off target
Добра атака на Ботев. След пробив отдясно, Лъчезар Балтанов не спя да засече. Виана опита да стреля с глава, но Александър Александров успя да изчисти с глава.
21' Botev Misses the target
20' Rumen Rumenov Attempt off target
Късмет за Ботев. Руменов получи пас малко преди границата на наказателното поле и с воле прати топката към десния ъгъл на вратата на Кайзер, като тя се размина на сантиметри от страничния стълб.
18' Botev Attempt off target
17' Botev Dangerous attack
13' Samb Badara Attempt on target
Центриране в полето на Ботев, където Бадара скача високо и стреля с глава, но слабо в ръцете на Кайзер.
13' Etur 1924 Vt Attempt off target
13' Etur 1924 Vt Dangerous attack
9' Fernando Viana Goal
Виана открива резултата в мача още при първата по-сериозна атака за пловдивчани. След многоходова атака Виана бе оставен непокрит и след няколко къси паса Балтанов изведе кариоката сам срещу Христо Иванов, като неговите съотборници си помислиха, че съдията ще отсъди засада. Виана стреля директно от точката на дузпата, като стражът на Етър бе излязъл и парира удара, но при добавката бразилецът не сбърка.
7' Botev Dangerous attack
3' Etur 1924 Vt Offside
3' Etur 1924 Vt Dangerous attack
1' Botev Attempt off target