Events

90+7' Match ended
90+3' Levski (Sf) Attempt on target
90+1' Commentary
5 минути продължение
90+1' Levski (Sf) Dangerous attack
90+1' Levski (Sf) Corner
86' Krum Stoianov Substitute - In
85' Dude Ndongala Substitute - Out
84' Botev Corner
83' Levski (Sf) Misses the target
82' Levski (Sf) Attempt off target
82' Todor NEDELEV Yellow card
81' Plamen Dimov Yellow card
79' Lachezar BALTANOV Goal
Балтанов извежда Ботев напред в резултата. След центриране на резервата Лазар Марин, Виана направи чудото и успя да успокои топката, след което пусна към Балтанов, който на почти празна врата я прати в противоположния ъгъл за ужас на сините и радост на цал Пловдив. Айййййййййй канариииииииииииииии!
75' Lazar MARIN Substitute - In
75' Iordan Minev Substitute - Out
75' SERKAN Yusein Yellow card
73' Levski (Sf) Shot blocked
72' Levski (Sf) Corner
72' Levski (Sf) Misses the target
70' Zhunior Mapuku Substitute - Out
70' Serzhiu Bush Substitute - In
70' Toni Tasev Yellow card
67' Levski (Sf) Bar hit
64' Todor NEDELEV Goal
Ботев изравнява резултата след поредния си удар на Неделев към вратата на Любенов от 25 метра! Браво момчета, цял Пловдив е с вас!
60' Antonio Vutov Substitute - Out
59' Miki Orachev Substitute - In
58' Botev Misses the target
58' Todor NEDELEV Free kick
Пряк свободен удар встрани вратата, който бе центриран директно към нея, но нападателите, но се получи разбъркване, а стражът на сините остана да лежи на тревата
58' Toni Tasev Substitute - In
58' Felipe Brizola Substitute - Out
56' Felipe Brizola Attempt off target
Отлична атака за Ботев, Неделев видя Бризола и му пусна пас в коридор. Кариоката се измъкна и тръгна вратата, но последвалият удар в наказателното поле бе доста неточен, заради темпото, което бе навъртял
55' Vasil Panaiotov Yellow card
51' Levski (Sf) Attempt off target
45' Start second half
45+1' End first half
45' Lachezar BALTANOV Attempt off target
Отново Балтанов имаше възможност да изравни резултата в самия край на продължението на полувремето. Неделев центрира остро към връхлитащия от задна позиция Балтанов, който скочи на плонж, но топката мина над вратата на Любенов.
45' Todor NEDELEV Corner
45' Lachezar BALTANOV Misses the target
След ъглов удар Балтанов стреля с глава, но стражът на сините успя да избие в нов ъглов удар.
42' Zhunior Mapuku Attempt off target
Удар в глава на Мапуку минава встрани от вратата на Ботев.
41' Milosh Cvetkovich Attempt on target
Удар на Цветкович, сънародникът му на вратата на най-стария отбор в България спасява.
34' Todor NEDELEV Attempt on target
Неделев стреля от границата на наказателното поле, но право в ръцете на вратаря
33' Botev Attempt on target
32' Levski (Sf) Dangerous attack
26' David Iablonski Goal
Левски открива резултата в мача с втората си опасна атака, която отново е отдясно. Този път Проказха подаде успоредно на гол линията към съотборника си, който на празна врата откри резултата.
25' Botev Dangerous attack
22' Zhunior Mapuku Attempt on target
Първа опасност пред вратата на Чворович от началото на мача. Мапуку получи пас отдясно, Серкан се опита да го спре, но синия футболист се измъкна, като подаде успореден пас на гол линията, но Чворович го пресече.
18' Fernando Viana Attempt off target
Отново бърза атака за "жълто-черните", като последен с топката игра Неделев, който опита силен удар от 25 метра, но над вратата на Любенов.
16' Fernando Viana Misses the target
Нова възможност за канарчетата пред вратата на гостите. Дунде бе изведен напред, успокои топката и центрира, където под нея остана Виана, а топката бе избита от играч в синьо, но страничния съдия маркира аут.
14' Dude Ndongala Attempt on target
Отлична многоходова атака за Ботев, която започна от Дунде и завърши с негов удар. Новото попълнение първо намери отлично Неделев, като след няколко паса, кълбото отново стигна до него, а Дунде стреля в противоположния ъгъл, но стражът на сините улови.
13' Botev Dangerous attack
11' Iordan Minev Attempt on target
10' Felipe Brizola Foul against
Фаул в атака на Бризола в непосредствена близост до вратата на Левски.
7' Dude Ndongala Dangerous attack
Дуде бе спънат в наказателното поле на Левски, но главния арбитър подмина ситуацията
4' Levski (Sf) Attacks
Първа атака за гостите записваме в едва 5-та минута на двубоя.
3' Dude Ndongala Misses the target
Страхотна възможност за Ботев още в третата минута на двубоя. След като преди минути канарчетата можеха да се възползват от удар с глава след ъглов удар, сега Дуде получи пас в наказателното поле на Левски, финтира двама от защитниците и стреля, но встрани от вратата на сините.
2' Botev Misses the target
2' Todor NEDELEV Corner