Events

90+3' Match ended
88' Botev Corner
87' Botev Corner
87' Botev Dangerous attack
86' Botev Dangerous attack
86' Lokomotiv (Pd) Shot blocked
84' Botev Attempt on target
83' Iordan Minev Substitute - Out
принудителна смяна в състава на Ботев, след като Минев получи контузия
83' Lazar MARIN Substitute - In
79' Dude Ndongala Goal
Ботев поведе с класически резултат след нов гол, този път на Дуде. След бърза атака развила се в центъра Балтанов разтегна към Дуде в ляво, който стигна до наказателното и стреля по диагонал в далечния ъгъл, а топката мина през ръцете на Пиргов. Браво, канари!
77' Vancho Traianov Red card
Втори груб фаул на Траянов, който фаулира Панов в гръб и заслужено пое към съблекалнята.
76' Lokomotiv (Pd) Shot blocked
74' Dimitur Velkovski Substitute - In
74' Paulo Serdzho Substitute - Out
72' Botev Corner
72' Todor NEDELEV Misses the target
Уникален пропуск пред вратата на Локомотив, топката премина през почти всички играчи в предна линия и на опразнена врата тя излезе в ъглов удар, след като Пиргов успя да я избие.
71' Botev Offside
70' Vancho Traianov Yellow card
70' Botev Offside
68' Lokomotiv (Pd) Corner
68' Haled Aiari Substitute - Out
68' Dino Martinovich Substitute - In
64' Lokomotiv (Pd) Attempt off target
64' Lokomotiv (Pd) Dangerous attack
62' Botev Corner
62' Botev Misses the target
61' Stivun Petkov Substitute - In
61' Gustavo Afonso Substitute - Out
58' Simeon Raikov Attempt off target
Удар от пряк свободен удар на на Райков, топката минава високо над вратата.
56' Veselin Marchev Substitute - Out
55' Dimo Bakalov Substitute - In
55' Ivailo Markov Yellow card
51' Todor NEDELEV Penalty goal
Неделев пусна елегантно топката в десния ъгъл на вратата на Пиргов, който се излъга и скочи в противоположния. Дузпата бе за игра с ръка, след удар с глава на Терзиев, а Ивайло Марков спря влизащата във вратата топка с ръка.
50' Todor NEDELEV Penalty
50' Botev Corner
50' Botev Dangerous attack
45' Start second half
45+1' End first half
40' Lokomotiv (Pd) Misses the target
36' Plamen Krumov Yellow card
33' Botev Commentary
30 минути от началото на мача, Ботев води само 1 :0, а определено е по-активният отбор на терена, като можеше да вкара още 2 гола в мрежата на своя съперник.
32' Gustavo Afonso Attempt on target
След бърза атака по дясното крило топката бе пратена към Балтанов, който стреля с глава, но право в ръцете на Пиргов.
27' Dude Ndongala Dangerous attack
25' Lachezar BALTANOV Attempt on target
Грешка в защитата на Локо, позволи след няколко асистенции в жълто-черно да бъде изведен Балтанов, който се изправи очи в очи с Пиргов, но прати топката директно в тялото му, след което и Густаво опита удар с глава, но отново във вратаря.
24' Todor NEDELEV Attempt off target
Силен изстрел на Неделев от границата на наказателното поле от дясно, топката мина встрани от вратата на гостите
24' Dude Ndongala Attempt off target
20' Todor NEDELEV Free kick
Директен изстрел на Неделев към Пиргов, топката се топна пред вратаря, който успя да улови.
20' Botev Attempt on target
20' Felipe Brizola Attempt on target
Страхотен удар на Бризола, който Пиргов за малко да изпусне и да инкасира втори гол във вратата си.
19' Lokomotiv (Pd) Misses the target
18' Lokomotiv (Pd) Corner
18' Lokomotiv (Pd) Attempt off target
17' Lokomotiv (Pd) Dangerous attack
14' Gustavo Afonso Goal
Ботев поведе в резултата чрез новото си попълнение Густаво, който отбеляза и първия си гол с екипа на Ботев. Бразилецът получи извеждащ пас, преодоля стражът на гостите и без проблеми мушна топката във вратата му за 1:0
12' Meledzhe Omnibes Attempt off target
Първо Неделев изсипа топката в полето на гостите от фаул, топката бе изчистена към Меледже, който стреля от 35 метра, а топката мина на сантиметри от вратата.
10' Dude Ndongala Attempt on target
Нова опасна атака на "канарчетата", която премина от дясно и се пренесе в лявата част пред вратата на Локомотив. Дуде бе награден с пас почти останал сам срещу Пиргов, но слабият удар и малкият ъгъл към вратата му не позволиха на крилото да го приниже.
9' Lokomotiv (Pd) Attempt off target
8' Lokomotiv (Pd) Dangerous attack
8' Lokomotiv (Pd) Corner
6' Gustavo Afonso Yellow card
За симулация в полето на гостите
5' Gustavo Afonso Dangerous attack
Първа многоходова атака за възпитаниците на Николай Киров и опасност пред вратата на Пиргов, при която обаче не се стигна до удар към неговата врата. Първа Балтанов чукна малко по силно топката към Неделев пред вратата на Локо, който я догони и центрира , Густаво я свали към Бризола, който отново му я върна, а новото попълнение бе спънат.
2' Commentary
105-то дерби на Пловдив се играе пред празни трибуни заради наказанието на "жълто-черните' от мача с Левски