Events

90+5' Match ended
90' Lazar MARIN Goal
Марин прави победата на Ботев по-убедителна с нов гол при първото си докосване с топката.
90+4' Dude Ndongala Substitute - Out
90+4' Lazar MARIN Substitute - In
90' Stivun Petkov Goal
Стивън Петков извежда за трети път Ботев напред в резултата. Дуде центрира отляво, а резервата на Ботев успя да материализира усилията на своя отбор с нов гол 2-3.
90+1' Vitosha (Bistrica) Corner
90+1' Commentary
4 минути продължение
89' Lachezar BALTANOV Attempt on target
Вратарят на домакините спаси Витоша от сигурна загуба/ След центриране от пряк свободен Балтанов стреля с глава на задна греда, а Василев успя да избие в последния момент.
89' Nikolai Hristozov Yellow card
87' Rumen Gionov Yellow card
84' Álvaro Juliano Ongilio Attempt off target
81' Vitosha (Bistrica) Misses the target
79' Dude Ndongala Attempt on target
75' Stivun Petkov Attempt off target
Дуде с много добра асистенция през цялата защита на домакините. Топката стигна до токущо влезлия Петков, който стреля директно, но топката не пожела да навести за трети път вратата на домакините.
74' Botev Attempt off target
74' Gustavo Afonso Substitute - Out
73' Stivun Petkov Substitute - In
70' Vitosha (Bistrica) Attempt on target
68' Botev Corner
68' Botev Misses the target
66' Petko Cankov Goal
Витоша се връщат в мача след втори гол в мрежата на Чворович. Петко Цанков получи пас отдясно, защитник в жълто-черно се подхлъзна и не успя да го спре, а Цанков стреля силно за 2:2.
64' Dude Ndongala Attempt on target
60' Vitosha (Bistrica) Attempt on target
53' Fernando Viana Goal
Виана бележи втори гол в срещата, след като получи добър пас по земя през защитата на Витоша, за бразилеца не остана друго освен да я вкара в мрежата на Василев за 1:2
48' Todor NEDELEV Attempt off target
46' Álvaro Juliano Ongilio Dangerous attack
46' Felipe Brizola Substitute - Out
46' Kristiian Kochilov Substitute - Out
46' Georgi Amzin Substitute - In
45' Start second half
45+2' End first half
45' Commentary
1 минута продължение
44' Ivailo Lazarov Yellow card
44' Todor NEDELEV Attempt off target
Нов силен удар на Минев минава опасно близко поркай напречната греда от вратата на Витоша.
42' Iordan Minev Attempt off target
Минев стреля отляво, а топката мина много близо от вратата на Василев.
41' Felipe Brizola Misses the target
Фелипе Бризола пробва удар с глава, но той бе блокиран.
40' Botev Dangerous attack
38' Botev Dangerous attack
37' Botev Corner
37' Botev Attempt on target
36' Daniel Peev Yellow card
36' Daniel Peev Foul against
За грубо нарушение срещу Балтанов в средата на терена
33' Mihail Petrov Attempt off target
Пропуск пред вратата на Чворович. Петков можеше да отбележи, но прати топката встрани от вратата ни.
31' Todor NEDELEV Attempt off target
Силен удар на Неделев от около 30-35 метра минава встрани от вратата на Василев.
25' Dude Ndongala Dangerous attack
22' Felipe Brizola Attempt off target
19' Nikolai Hristozov Substitute - In
19' Radko Mutafchiiski Substitute - Out
Принудителна смяна заради контузия
14' Fernando Viana Misses the target
Бърза бразилска атака за Ботев, която за малко да доведе до нов гол в мрежата на Витоша. Тя започнала от Густаво доведе до центриране в полето на зелените, където Виана не успя да стреля с глава, Последва пас по земя от Бризола, отново към Виана,но бразилецът не успя да я насочи добре към близкия ъгъл и тя излезе в аут.
13' Botev Attempt on target
7' Daniel Peev Penalty goal
Даниел Пеев изравнява бързо резултата, след точен изстрел от дузпа. Чворович усети ъгъла на капитана на домакините, но топката му се изплъзна и влезе в мрежата му.
6' Rumen Gionov Penalty
Нарушение на Радослав Терзиев срещу Гьонов. "Жълто-черните" бяха спрели игра малко преди това, защото поискаха нарушение, но такова не бе свирено в тяхна полза от главния арбитър Драгомир Драганов.
2' Fernando Viana Goal
Ботев Пловдив поведе с бърз гол още при първата си атака към вратата на домакините от Витоша. Минев центрира от лявото крило, където Виана бе оставен непокрит и за бразилският таран на Ботев не бе проблем да стреля с глава и да открие пред погледа на 100 бултраси застанали зад вратата на съперника.
0' Botev Commentary
Принудителна смяна 10 минути преди началото на срещата в състава на Ботев. Серкан е получил контузия на загрявката, като на негово място като титуляр за "жълто-черните" ще започне Густаво