Events

90+1' Match ended
90' Toni Tasev Dangerous attack
Добра атака за Ботев, която завърши с опит за голов пас на Тони Тасев към Стивън Петков, но Иванов успя да пресече паса.
83' Radoslav TERZIEV Misses the target
Многоходова атака на Ботев, която завърши с удар с глава на Терзиев. След центрирането отдясно в наказателното на Етър имаше повече футболисти в жълто, отколкото в лилаво, но ударът на канарчетата попадна право в ръцете на вратаря.
81' Botev Disallowed goal
78' Toni Tasev Substitute - In
77' Gustavo Afonso Substitute - Out
69' Botev Dangerous attack
68' Sasho Aleksandrov Yellow card
67' Todor NEDELEV Attempt off target
Удар на Неделев, мина встрани от вратата на Христо Иванов.
66' Stivun Petkov Substitute - In
65' Fernando Viana Substitute - Out
63' Fernando Viana Misses the target
Нова добра атака на Ботев, този път изцяло с бразилски акцент. Алфонсо нахлу по лявото крило и пусна успореден на гол линията пас, като Виана успя да бие, но Иванов парира удара.
60' Ivan Skerlev Red card
Скерлев застана на пътя на Неделев, който ако го бе преодолял излизаше сам срещу Иванов. Футболистът на Етър получи втори жълт картон и пое към съблекалнята, както през първата част това направи и Серкан от Ботев!
54' Cvetomir Todorov Substitute - In
54' Ivan Vulchanov Substitute - Out
52' Felipe Brizola Substitute - In
52' Dude Ndongala Substitute - Out
49' Cvetomir Panov Goal
Панов прави преднината на Ботев класическа. Номер 2 нахлу отдясно на вратата на Иванов и с диагонален удар вдигна Пловдив на крака!
47' Etur 1924 Vt Corner
47' Etur 1924 Vt Attempt on target
Удар към вратата на Ботев, Чворович обаче е стабилен и избива в ъглов удар.
47' Ivan Petkov Substitute - In
46' Iani Pehlivanov Substitute - In
46' Plamen Gulubov Substitute - Out
46' Iordan Apostolov Substitute - Out
45' Start second half
45+2' End first half
45' Etur 1924 Vt Corner
43' Ivan Vulchanov Free kick
Удар от границата на наказателното поле, топката се удари в стената и излезе в ъглов удар.
42' Etur 1924 Vt Attempt on target
40' Botev Misses the target
36' Iordan Apostolov Yellow card
32' Todor NEDELEV Attempt off target
Хубавите и опасни положения пред вратата на Етър се редят буквално всяка минута. След добра игра на Виана, топката бе подадена към Неделев, който проби отдясно през защитата и със силен удар пробва да се разпише, но топката мина на сантиметри от напречната греда на вратата на Христо Иванов.
30' Cvetomir Panov Attempt off target
Ботев можеше за малко да отбележи трети гол в мрежата на Етър. Панов получи пас отдясно, нахлу необезпокояван до вратата и когато всички очакваха да подаде, той стреля към близкия ъгъл, а топката облиза гредата на вратата на Иванов.
29' SERKAN Yusein Red card
Втори жълт картон за Серкан. Голмайсторът пое рано към съблекалнята.
26' Dude Ndongala Goal
2:0 ДУДЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ бележи страхотен втори гол в мрежата на Етър. В типично свой стил Дуде преодоля защитата на гостите от ляво и с техничен прехвърлящ удар от около 25 метра прати топката неспасяемо в мрежата на Христо Иванов в горния ляв ъгъл.
25' Todor NEDELEV Attempt off target
17' SERKAN Yusein Yellow card
13' Etur 1924 Vt Attempt off target
10' Botev Shot blocked
10' Ivan Skerlev Yellow card
10' Botev Dangerous attack
7' SERKAN Yusein Goal
Страхотен гол за Ботев. След разбъркване пред вратата на Етър и няколко насочени топки към наказателното поле, кълбото попадна в Серкан, който от въздуха я прати неспасяемо в горния ляв ъгъл на вратата на Етър за радост на препълнените трибуни на базата.
7' Etur 1924 Vt Foul against
Фаул срещу Дуде в ляво от вратата на Етър.
4' Etur 1924 Vt Corner
4' Etur 1924 Vt Misses the target
Няколко футболисти в лилаво се разминаха с топката пред вратата на Ботев
4' Iordan Apostolov Attempt on target
След ъглов удар от дясно на вратата на Чворович топката попадна на гърдите на Йордан Апостолов, който от въздуха би параболично и за малко да прехвърли стража на "жълто-черните", който изби в нов ъглов удар.
3' Etur 1924 Vt Corner
0' Etur 1924 Vt Attempt on target