Events

90+2' Match ended
90' Botev Attempt off target
87' Todor NEDELEV Goal
Ботев Пловдив отбеляза пети кинжален гол в мрежата на гостите. След добра игра на Тони Тасев, който запази топката и пусна пас към Неделев, техничаря отправи силен удар, а топката попадна в долния ляв ъгъл на вратата на Литекс
86' Tihomir Todorov Substitute - In
85' Hristo Kirev Substitute - Out
82' Todor NEDELEV Attempt off target
80' Toni Tasev Dangerous attack
79' Botev Dangerous attack
76' Liteks Attempt off target
76' Liteks Shot blocked
76' Liteks Dangerous attack
71' Gustavo Afonso Substitute - Out
70' Kristian Dobrev Substitute - In
69' Botev Misses the target
69' Toni Tasev Substitute - In
69' Dude Ndongala Substitute - Out
67' Martin Simeonov Substitute - In
66' Ivailo Radencov Substitute - Out
66' Ivan Ivanov Red card
66' Ivan Ivanov Yellow card
64' Stivun Petkov Penalty goal
Стивън Петков отбеляза хеттрик, след реализираната дузпа, която бе отсъдена за нарушение срещу Густаво
63' Botev Penalty
Фаул срещу Густаво в наказателното поле и главният арбитър отсъди 11 метров наказателен удар.
62' Álvaro Juliano Ongilio Substitute - In
62' Felipe Brizola Substitute - Out
61' Botev Attempt on target
58' Todor NEDELEV Attempt on target
55' Ivailo Radencov Bar hit
Раденцов завъртя добре топката и прехвърли Кайзер, като нацели напречната греда на вратата му, след това няколко футболиста играха с глава, но не отправиха удар към вратата.
52' Botev Shot blocked
45' Start second half
45+2' End first half
45' Felipe Brizola Goal
Бризола прави резултата класически в последната минута на полувремето с диагонален удар от границата на наказателното поле.
33' Botev Misses the target
31' Ivan Ivanov Yellow card
29' Stivun Petkov Goal
Стивън бележи безпощадно втори гол в мрежата в рамките на 30 минути. Неделев получи добър пас от дясно, тръгна рейд, като стигна до вратата можепе да бие, но избра да подаде към Петков, който без проблеми я вкара във вратата за 2:0
26' Liteks Corner
26' Georgi Turtov Substitute - In
26' Tonislav Iordanov Substitute - Out
24' Botev Misses the target
24' Todor NEDELEV Free kick
Неделев центрира директно във вратата на Литекс, като от задна греда се разминаха няколко футболиста в жълто-черно
22' Felipe Brizola Attempt on target
Веднага след пропуска на Дуде, Бризола стреля силно от границата на наказателното поле, но стражът отново се намеси и изби.
21' Dude Ndongala Misses the target
Дуде се озова сам срещу вратаря на Литекс Вълков, но не успя да го преодолее.
17' Metodi Kostov Yellow card
15' Stivun Petkov Goal
Ботев Пловдив повежда в резултата с гол на титуляра в този мач - Стивън Петков. Дуде центрира от ляво и сложи топката на главата на тара, който само я насочи за 1:0
11' Botev Attempt off target
8' Botev Misses the target
8' Stivun Petkov Misses the target
Първа 100% възможност за Ботев се откри пред Стивън Петков. Канарчетата приспаха Литекс с няколко паса пред наказателното поле, като Панов бе изведен отдясно и пусна успореден на гол линията пас, където Петков с шпагат се опита да я засече в опразнената врата, но се размина от нея.
4' Lachezar BALTANOV Free kick
Балтанов отправи слаб удар към наказателното поле насочен към Стивън Петков, но топката не достигна до тарана на канарчетата!