Events

90+6' Match ended
90+1' Stivun Petkov Disallowed goal
Нов отменен гол на Стивън Петков и отново засада!!!
90' Commentary
6 минути продължение
89' Stivun Petkov Disallowed goal
Стивън Петков реализира попадение във вратата на Славия, но рефера вдигна флаг за засада на тарана на канарчетата.
85' Radoslav TERZIEV Yellow card
84' Lachezar BALTANOV Yellow card
81' Stivun Petkov Foul against
Добър пас към Стивън, който можеше да играе с глава, но засече топката с ръка и главния съдия не подмина ситуацията.
76' Dude Ndongala Substitute - Out
76' Stivun Petkov Substitute - In
75' Todor NEDELEV Dangerous attack
71' Diogo Kampos Attempt off target
Удар на Диого Кампос бе избит в ъглов ъдар, но главният съдия отново отсъди погрешно в полза на белите и показа точката на изпълнение на аут.
71' Botev Misses the target
69' Slavcho Shokolarov Substitute - In
69' Ivan Minchev Substitute - Out
65' Gustavo Afonso Substitute - Out
65' Diogo Kampos Substitute - In
63' Botev Attempt off target
62' Abud Omar Yellow card
Публиката на Ботев не можеше да повярва, че главния съдия вдигна официално предупреждение за играч на белите. Омар спря опасна атака, като спъна Жоао малко преди наказателното поле.
59' Cvetelin Chunchukov Substitute - In
59' Georgi Iomov Substitute - Out
56' Zhoao Paulo Misses the target
Ахххх какъв пропуск за Ботев. Неделев прехвърли за пореден път технично цялата защита на Славия и сложи топката на крака на Жоао, който повтори упражнението и прехвърли Стергиакис, но защитник в бяло изчисти топката от гол линията. Браво момчета, браво бразилци!
54' Slaviia Attempt off target
48' Botev Corner
47' SERKAN Yusein Shot blocked
45' Start second half
45+1' End first half
43' Botev Dangerous attack
37' Botev Dangerous attack
31' Ivan Minchev Goal
Иван Минчев намалява резултата с голов удар от около 30 метра. Голаджията на Славия, от който имаме неприятни спомени от мач с Монтана вкара с директен изстрел в долния ляв ъгъл на вратата на Чворович
30' Zhoao Paulo Attempt off target
Жоао получи пас преди центъра и се опита да прехвърли стража на Славия, а топката мина само на сантиметри от вратата.
27' Todor NEDELEV Attempt off target
Нов пореден шанс пред атакуващия Ботев, за който ситуациите се редят една след друга. Минев открадна топката още в зародиш, а футболистите в жълто бяха повече от защитниците на гостите. След пас към Неделев обаче талантливият юноша на "канарчетата" се поизлакоми и би от 22 метра, но прати топката на метър над напречната греда.
24' Dude Ndongala Goal
ГООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООО 2:0. След уникална игра на Тодор Неделев, който матира защитата на Славия и постави топката на главата на Дуде, футболистът на Ботев я засече добре и прехвърли стража на гостите за 2:0.
21' Slaviia Corner
21' Slaviia Shot blocked
20' Lachezar BALTANOV Attempt off target
Балтанов успя да играе с топката, но не я насочи към вратата на белите.
20' Botev Corner
20' Zhoao Paulo Shot blocked
18' Zhoao Paulo Goal
ГОООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООЛ 1:- ЖОАО ПАУЛООООООО. След грешка в защитата на Белите Жоао открадна топка и успя да преодолее и вратаря, след кеото откри резултата.
17' Zhoao Paulo Attempt on target
Удар на Жоао Пауло по диагонал попадна право във вратаря.
17' Commentary
Веселин Минев бе настъпан в ръката от защитник на Славия, но арбитъра подмина ситуацията.
14' Lachezar BALTANOV Misses the target
След ъглов удар топката бе пратена на задна греда, където Балтанов игра с нея, но не успя да я насоче добре.
14' Botev Corner
7' Slaviia Corner
5' Dude Ndongala Misses the target
Ах, какъв пропуск и пред Дуде. След бърза контра Дуде се озова сам срещу вратаря и се опита да мушне топката под него, но стражът отново парира удара.
5' Slaviia Shot blocked
4' Botev Attempt on target
4' Slaviia Dangerous attack
1' Zhoao Paulo Attempt on target
Ботев стартира по много добър начин мача, като можеше да отбележи още в първите секунди. Уникален пропуск направи Жоао Пауло, който получи пас отдясно от Дуде, а бразилецът стреля от въздуха почти със странична ножица, но стражът на белите успя да спаси.