Events

90+2' Match ended
90' Todor NEDELEV Attempt off target
85' Rumen Gionov Yellow card
82' Stivun Petkov Attempt off target
81' SERKAN Yusein Substitute - Out
81' Kristian Dobrev Substitute - In
79' Stivun Petkov Goal
Златната резерва на Ботев Стивън Петков отбеляза трети гол в мрежата на Витоша. Той обаче бе изработен от блестящия в тази среша Жоао, който пое топката почти от своето наказателно поле, преодоля почти целия отбор на гостите и пусна на празна врата на Стивън, който простреля стража на зелените за 3:0
77' Stivun Petkov Attempt on target
76' Angel Stoianov Substitute - Out
76' Daniel Kutev Substitute - In
69' Dude Ndongala Substitute - Out
69' Stivun Petkov Substitute - In
67' Lachezar BALTANOV Misses the target
Балтанов намери с глава топката след пас на Филипов от дясно, като я насочи, но тя не намери очертанията на вратата.
67' Botev Corner
65' Dude Ndongala Attempt off target
Неточен удар на Дуде преминава над вратата на Витоша.
63' Angel Stoianov Attempt on target
63' Vitosha (Bistrica) Dangerous attack
63' Vitosha (Bistrica) Corner
61' Grigor Dolapchiev Substitute - In
61' Daniel Peev Substitute - Out
61' Luchezar Kotev Yellow card
58' Vitosha (Bistrica) Shot blocked
54' Gustavo Afonso Substitute - Out
54' Felipe Brizola Substitute - In
48' Dude Ndongala Misses the target
Опит за пас по въздуха успоредно на гол линията на вратата на Витоша облиза напречната греда на вратата на Василев.
47' Botev Dangerous attack
45' Start second half
45+1' End first half
45+1' Botev Dangerous attack
43' Lachezar BALTANOV Attempt on target
Ново 100% положение пред вратата на Витоша, като този път капитана на Ботев имаше шанс да се разпише, но стражът на зелените отново бе на позиция и спаси отбора си от нов гол
36' Todor NEDELEV Dangerous attack
Добро взаимодействие между Неделев и Жоао. Първият центрира, прехвърляйки цялата защита на гостите, като бразилецът надбяга отбраната на зелените, но бе изпреварен от стража на Витоша.
34' Dude Ndongala Attempt off target
Шанс пред Дуде, който получи пас и по въздуха от Жоао и с глава прати топката над вратата на Витоша.
34' Botev Corner
34' Botev Shot blocked
33' Zhoao Paulo Dangerous attack
Жоао бе спънат в наказателното поле, но втора поредна дузпа не бе отсъдена
31' Lazar MARIN Attempt off target
30' Botev Corner
30' Zhoao Paulo Attempt on target
Силен удар на Жоао бе спасен от вратаря на гостите.
29' Mihail Petrov Substitute - In
29' Kristiian Uzunov Substitute - Out
25' Botev Corner
23' Zhoao Paulo Goal
Нова брилянтна атака за Ботев завърши с гол на бразилеца Жоао Пало. След няколко паса Филипов свали на кариоката, който пусна към Балтанов на точката на дузпата. Капитанът на Ботев я успокои и я върна към Жоао, който простреля стражът на гостите за 2:0.
21' Botev Attempt off target
19' Todor NEDELEV Penalty
Жоао бе спънат в наказателното поле на Витоша от стража на гостите и главния арбитър показа 11-метров наказателен удар. Зад топката застана Тодор Нелдев, който би силно в левия ъгъл на вратата, но вратарят усети ъгъла и успя да го парира.
17' Botev Corner
14' Todor NEDELEV Misses the target
Нов шанс пред Ботев. Жоао видя свободния Дуде отляво и го изведе, а той от своя страна пусна диагонален пас към връхлитащия Неделев, който обаче не успя да достигне бързата топка и тя излезе в аут.
12' Zhoao Paulo Attempt on target
Шанс пред Жоао да удвои резултата за "жълто-черните". След като получи пас от ляво, бразилецът стреля силно фронтално срещу вратата на Витоша, но стражът боксира.
11' Botev Dangerous attack
6' Todor NEDELEV Goal
Неделев извежда "канарчетата" напред в резултата. След пряк свободен удар номер 8 изпрати топката в далечния ъгъл на вратата Василев.
6' Kristiian Uzunov Yellow card
4' Vitosha (Bistrica) Bar hit
Груба грешка в защитата на Ботев. След пряксвободен удар отляво, топката бе пратена по земя към близката греда, Дуде обаче остави топката да мине покрай него, а притичалият нападател отправи удар, който за късмет се отби в гредата и излезе в аут.