Events

90+2' Match ended
82' Stivun Petkov Goal
Нов гол за рожденика! След атака от ляво, Лазар Марин центрира по тревата и Стивън Петков засече топката във вратата на домакините.
79' Eliash da Silva Yellow card
78' Dude Ndongala Substitute - In
78' Diogo Kampos Substitute - Out
72' Todor NEDELEV Goal
След пряк свободен удар от около 25 метра Тодор Неделев и Ботев направиха пълен обрат в мача. Номер 8 намери очертанията на вратата на Пламен Колев с удар, който профуча над стената от футболисти на Верея!
65' Simeon Mechev Substitute - In
65' Kostadin Slaev Substitute - Out
60' Todor NEDELEV Attempt off target
Удар на Тодор Неделев от движение минава над вратата
58' Anton Ognianov Attempt off target
Антон Огнянов стреля опасно над напречната греда.
57' Stivun Petkov Attempt on target
Много добра атака на "жълто-черните" завърши с удар на Стивън Петков в долния десен ъгъл, който вратаря на Верея успя да спаси.
47' Stivun Petkov Goal
Бразилски гол за жълто-черните, като този път негов автор е Диого Кампос.Жоао центрира блестящо с левия крак пред вратата на Верея, където сънародникът му успя с плонж да достигне до топката и с глава да я прати в мрежата на Верея.
46' Dimitur Pirgov Substitute - Out
46' Radoslav TERZIEV Substitute - In
46' Stivun Petkov Substitute - In
46' Gustavo Afonso Substitute - Out
45' Start second half
45+1' End first half
45' Todor NEDELEV Attempt on target
След пряк свободен удар от добра дистанция, Неделев изпрати топката към вратата на стража на домакините, но тя не го затрудни особено
45+1' Veselin Minev Yellow card
37' Zhoao Paulo Goal
феноменален гол на Жоао Пауло. Бразилецът препарира вратаря Пламен Колед с удар от над 20 метра 2:1.
35' Zhoao Paulo Attempt off target
Жоао Пауло стреля опасно от 17 метра, топката профуча над напречната греда.
28' Todor NEDELEV Misses the target
Добра възможност за Ботев да отбележи гол. След късо изпълнение на ъглов удар Тодор Неделев центрира опасно в наказателното поле, но трима от неговите съотборници се разминаха с топката.
26' Zhoao Paulo Yellow card
26' Plamen Dimov Yellow card
26' Botev Commentary
Ботев притиска съперника, но не е създал положения пред противниковата врата.
18' Vencislav Hristov Goal
Домакините повеждат с 2:0 в срещата. Георги Андонов проби отдясно, центрира и Венци Христов с глава удвои резултата в полза на своя отбор.
8' Vencislav Hristov Goal
След изпълнение на странично хвърляне Ботев допусна лесен гол. Топката не бе изчистена добре, която попадна във Венцислав Христов и нападателят я изпрати в мрежата за 1:0