Kontrolni sreshti, 2017/18, 1 round, 31.01.2018 16:00

minute: FT

Montana

Events

90' Match ended
89' SERKAN Yusein Attempt on target
Серкан можеше да вкара красив изравнителен гол, след като получи пас от Терзиев в наказателното поле. 10-та на Ботев достигна топката близо до аутлинията и опита труден прехвърлящ удар от малък ъгъл над неразчетено излезлия вратар на Монтана, но топката не нам,ери очертанията на вратата.
83' Lazar MARIN Attempt off target
Отличен 40 метров пас на Пламен Димов изведе Лазар Марин от ляво в наказателното поле на вратата на Монтана. левият защитник, който в днешния мач е с капитанската лента реши да опита прехвърлящ удар и не сполучи.
83' Botev Commentary
Отборът на Ботев ще завърши двубоя с 6-ма действащи юноши в тийнеджърска възраст
81' Milko Georgiev Substitute - Out
81' Kristian Dobrev Substitute - In
Крис Добрев се връща в игра
80' Álvaro Juliano Ongilio Attempt off target
Алваро стреля от границата на наказателното поле с левия крак, но встрани от вратата на Монтана
76' Montana Goal
Тодор Колев открива резултата с техничен диагонален удар в левия ъгъл на вратата на Ботев
73' SERKAN Yusein Attempt on target
Милко Георгиев намери на добра позиция на границата на наказателното поле Серкан, който стреля в ръцете на вратаря
68' Daniel Kajzer Substitute - Out
Симеон Симеонов влиза в игра на мястото на полския страж
61' Zdravko Zhilov Attempt off target
Здравко Жилов стреля от около 20 метра покрай левия страничен стълб
58' Stivun Petkov Substitute - Out
58' Ivan Vasilev Substitute - In
57' Montana Misses the target
Футболист на Монтана бе изведен сам срещу Кайзер и опита да прехвърли полския страж на Ботев, който обаче запази хладнокръвие и предвиди действията на нападателя, което му помогна да спаси
54' Stanislav Shopov Dangerous attack
Много добро индивидуално действие на Станислав Шопов, който се освободи технично от противник в центъра на терена и опита извеждащ пас през защитата на Монтана, след който малко не достигна на Здравко Жилов да достигне до топката сам срещу вратаря
48' Zdravko Zhilov Attempt on target
Добра атака за "канарчетата" по десния фланг. След комбинация между Шопов и Калчев, последният пусна по земя към Здравко Жилов в наказателното поле, който от 10-12 метра шутира без забавяне, но вратарят на Монтана реагира добре и спаси
47' Dimitur Kalchev Substitute - In
46' Zdravko Dermenov Substitute - Out
46' Dimitur Pirgov Substitute - Out
46' Plamen Dimov Substitute - In
46' Kristian Dobrev Substitute - Out
46' Zdravko Zhilov Substitute - In
45' Start second half
Николай Киров извърши три смени на полувремето
45+1' End first half
44' Montana Attempt off target
След изпълнение на ъглов удар топката бе центрирана в наказателното поле на Ботев, където Йорданов стреля неточно с глава.
43' Montana Corner
42' Botev Corner
37' Stanislav Shopov Substitute - In
37' Gustavo Afonso Substitute - Out
Принудителна смяна в състава на Ботев
20' Álvaro Juliano Ongilio Attempt off target
Алваро опита удар от около 20 метра, но изстрелът на бразилския футболист бе доста слаб и не намери целта
14' Montana Attempt off target
След недобре изчистена топка от Кайзер отново Илиев опита прехвърлящ удар от малък ъгъл, а топката не намери очертанията на вратата
13' Montana Attempt off target
Първи изстрел към една от двете врати. След центриране от ляво по атаката на Монтана Атанас Илиев стреля с глава доста встрани от вратата на Кайзер.
10' Commentary
10 минути от началото на срещата, играта се води между двете наказателни полета без интересни ситуации пред вратарите
0' Commentary
Срещата този път няма да може да наблюдавате през сайта на sportal. Следете най-важните моменти през LIVESCORE на официалния ни сайт!
Ботев Пловдив излиза в четвърта контролна среща от подготвителния си лагер в Турция. "Жълто-черните" ще се изправят срещу отбора на Монтана.
0' Montana Commentary
Състав за първото полувреме: Мартин Орлинов, Стефан Цонков, Иван Михов, Владимир Айтов, Даниел Георгиев, Йордан Иванов, Кристиан Димитров, Тодор Колев, Борислав Балджийски, Атанас Илиев, Айкут Рамадан