Kontrolni sreshti, 2017/18, 1 round, 10.02.2018 15:00

minute: FT

Botev (Vr)

Events

90+1' Match ended
90' Stanislav Shopov Attempt on target
90' Todor NEDELEV Attempt on target
88' Diogo Kampos Substitute - Out
87' Kristian Dobrev Substitute - In
82' Botev Attempt off target
81' Gustavo Afonso Substitute - Out
80' Stanislav Shopov Substitute - In
77' Botev (Vr) Goal
Гостите от Враца успяват да стигнат до класически резултат. След пряк свободен удар топката бре пратена на първа греда, където Иванов успя да я засече с глава, а Чворович увисна и топката влетя в близкия му ъгъл за 3:0.
75' Lachezar BALTANOV Substitute - Out
75' Álvaro Juliano Ongilio Substitute - In
73' Diogo Kampos Misses the target
Кампос получи шанс за гол, като излезе сам срещу Любенов, но и той прати топката във вратаря и пропусна златна възможност.
70' Todor NEDELEV Penalty
Неделев получи правото да изпълни дузпа, но гол майсторът ни прати топката встрани от вратата
70' Botev Misses the target
67' Botev Shot blocked
65' Todor NEDELEV Attempt on target
64' Botev Attempt on target
64' Dimitur Pirgov Substitute - Out
63' Filip FILIPOV Substitute - In
62' Botev (Vr) Attempt on target
59' Felipe Brizola Misses the target
58' Botev Attempt on target
58' Lachezar BALTANOV Attempt on target
55' Diogo Kampos Attempt on target
След ъглов удар топката бе пратена на задна греда, където Диого се извиси най-високо и стреля с глава, но стражът на Враца успя да избие.
55' Botev Corner
55' Botev Dangerous attack
53' Botev (Vr) Dangerous attack
49' Botev Misses the target
48' Botev Shot blocked
47' Radoslav TERZIEV Substitute - In
47' Felipe Brizola Substitute - In
47' SERKAN Yusein Substitute - In
46' Dude Ndongala Substitute - Out
46' Plamen Dimov Substitute - Out
46' Lazar MARIN Substitute - Out
45' Start second half
45' End first half
36' Botev (Vr) Goal
Гостите успяват да удвоят резултата в своя полза. След многоходова атака и удар фронтално срещу вратата от бившето канарче Петър Атанасов Чворович изпусна топката, която мина под краката му за 2:0
33' Todor NEDELEV Free kick
Неделев опита удар от около 30 метра от пряк свободен, насочвайки топката в долния десен ъгъл, като за стража не бе проблем да улови.
27' Plamen Dimov Yellow card
24' Botev (Vr) Goal
Гостите откриват резултата с гол на Кабов. Пловдивчанинът в редиците на гостите получи пас през защитата и с удар от около 20 метра прати топката в долния десен ъгъл на вратата на Чворович. Стражът ни се разтегна, но не успя да спаси.
20' Diogo Kampos Shot blocked
18' Botev (Vr) Attempt off target
17' Botev (Vr) Corner
16' Botev (Vr) Attempt off target
15' Botev Corner
13' Botev Attempt off target
11' Botev (Vr) Attempt off target
Втори удар на гостите по посока вратата на Чворович, топката минава над вратата му.
5' Todor NEDELEV Attempt off target
Неделев пробва директен изстрел след една избита топка, като ударът му мина на сантиметри от страничния стълб
5' Diogo Kampos Attempt off target
Удар на Кампос излиза в ъглов удар
4' Lachezar BALTANOV Shot blocked
Опорният полузащитник в двубоя Минев проби от ляво и пусна пас към Балтанов, който от 10-11 метра пробва удар по диагонал, но топката бе избита от крак на защитник.
0' Botev (Vr) Commentary
Стартов състав: Любенов, Григоров, Иванов, Фиданин, Михайлов, Гаджев, Апостолов, Атанасов, Кабов, Колев, Георгиев