Events

90+4' Match ended
90' Felipe Brizola Attempt off target
90' Levski (Sf) Goal
88' Felipe Brizola Attempt on target
Удар на Бризола бе спасен от стража на сините!
86' Rivaldinio Penalty goal
84' Levski (Sf) Penalty
80' Dude Ndongala Attempt off target
Отново опасност пред вратата на Левски. Тя дойде от зоната на Дуде, който пое топката премина през защитник и центрира на задна греда към Стивън, но топката бе неточна и излезе в аут.
79' Dude Ndongala Attempt on target
Дуде получи дълъг пас в лявата зона, като можеше да подаде на Диого, но предпочете да бие във вратата, където Кръстев успя да спаси.
78' Iliia Iurukov Substitute - In
78' Neluc Roshu Substitute - Out
76' Levski (Sf) Corner
76' Levski (Sf) Attempt on target
75' Botev Dangerous attack
73' Levski (Sf) Attempt off target
72' Afonso Figeiredo Yellow card
70' Paulinio Goal
Левски се добра до гол, автор на който беше Паулиньо
70' Todor NEDELEV Substitute - Out
69' Dude Ndongala Substitute - In
66' Todor NEDELEV Dangerous attack
Тодор неделев сам навърза една трета от отбора на Левски и центрира в наказателното поле, но там съотборниците му останаха под топката!
66' Levski (Sf) Offside
64' Zhoao Paulo Substitute - Out
64' Lachezar BALTANOV Substitute - In
62' Stivun Petkov Misses the target
Ах какъв пропуск пред вратата на Левски. След поредната контра Жоао пробяга през целия терена и пусна успореден на гол линията пас към Стивън, който от 2 метра не успя да засече топката във вратата на Левски.
60' Todor NEDELEV Dangerous attack
Неделев пусна дълъг пас към Жоао, бразилецът обаче бе изпреварен само от стража на сините.
59' Botev Corner
57' Stivun Petkov Misses the target
Ботев можеше да утрои резултата в своя полза. След бърза контра топката бе насочена към Стивън, който стигна до вратата на Кръстев, но се забави, но въпреки това пусна успореден на гол линията пас към Жоао, който в крайна сметка бе избит в ъглов удар.
56' Levski (Sf) Corner
54' Filip FILIPOV Yellow card
52' Stivun Petkov Misses the target
Заучено положение за Ботев. След пряк свободния удар Неделев насочи топката към Стивън, който пробва удар от въздуха, но не успя да я засече.
52' Aimen Belaid Yellow card
51' Levski (Sf) Corner
48' Levski (Sf) Attempt on target
47' Levski (Sf) Attempt on target
46' Paulinio Substitute - In
46' Rivaldinio Substitute - In
46' Gabriel Obertan Substitute - Out
46' Stanislav Ivanov Substitute - Out
45' Start second half
45+2' End first half
44' Levski (Sf) Attempt off target
42' Diogo Kampos Attempt off target
41' Levski (Sf) Attempt off target
40' Levski (Sf) Dangerous attack
40' Botev Corner
40' Botev Shot blocked
38' Zhoao Paulo Misses the target
Жоао центрира отдясно към Диого, който остана под топката.
37' Levski (Sf) Shot blocked
34' Stivun Petkov Goal
ГООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООЛ 2:0. Отличната игра в атака доведе много бързо до втори гол в мрежата на Левски. Бризола центрира отдясно, където Стивън Петков със странична ножица удвои резултата.
31' Zhoao Paulo Goal
ГОООООООООООООООООООООООООООООООЛ 1:0. Поредната атака на Ботев доведе най-после до попадение във вратата на сините. Лазар Марин изведе Жоао, този път по лявата зона, като бразилецът се стрелна и със силен удар по земя в далечния ъгъл отбеляза за 1:0
30' Botev Misses the target
28' Zhoao Paulo Attempt off target
След бърза контра пред Жоао се откри добра възможност да застраши вратата на Левски. Бразилецът пробяга сериозна дистанция и стигна отляво на вратата на Кръстев, но би по диагонал много неточно в аут.
24' Diogo Kampos Attempt off target
След бърза атака Диого получи топката на около 25 метра от вратата на Кръстев и опита силен удар, който мина над вратата на домакините.
21' Levski (Sf) Attempt off target
18' Holmar Eiolfson Yellow card
17' Todor NEDELEV Free kick
Неделев застана зад топката и със силния си ляв крак прати топката към долния десен ъгул на вратата на Кръстев, която само облиза гредата, но от външната страна.
17' Levski (Sf) Attempt off target
15' Stivun Petkov Yellow card
Стивън получи жълт картон и ще пропусне следвашия двубой с Берое в Пловдив.
14' Stanislav Ivanov Misses the target
Обертан подаде към Станислав Иванов, който не успя да отправи удар към вратата на Ботев от близка дистанция
7' Levski (Sf) Corner
3' Stivun Petkov Attacks
Първата атака в дубоя бе за пловдивския отбор, като Стивън подаде малко неточно към Жоао, който обаче не успя да стигне до топката и тя излезе в тъч!