"A" grupa, 2017/18, 36 round, 20.05.2018 17:30

minute: FT

Botev

Events

90+3' Match ended
90+1' Ivan Vasilev Substitute - In
90' Stivun Petkov Substitute - Out
89' Ludogorec Misses the target
87' Dude Ndongala Attempt on target
Силен изстрел на Дуде бе спасен от стража на домакините.
85' Stivun Petkov Misses the target
Ботев можеше да поведе в резултата, но първо Бризола не успя да насочи добре топката, а при добавката същото упражнение направи и Стивън.
85' Ludogorec Bar hit
Късмет за Ботев, след като сам срещу Кайзер играч на Лудогорец нацели страничния стълб на вратата му и запази равенството на светлинното табло.
83' Felipe Brizola Attempt off target
82' Felipe Brizola Shot blocked
75' Ludogorec Goal
Ботев допусна елементарен гол и резултатът е изравнен. След бърз пробив по лявото крило, топката бе центрирана в полето на Кайзер, като никой не покриваше Ерол Дост, който с глава прати топката към вратата ни, а тя образува парабула, като Кайзер само я изгледа, как влиза в горния му ляв ъгъл.
71' Ludogorec Attempt off target
71' Ludogorec Corner
70' Gustavo Afonso Yellow card
66' Felipe Brizola Attempt off target
Много добра многоходова атака завършила с удар на Фелипе Бризола над вратата на домакините. Атаката стартира от Густаво, който се пребори за топката, след което тя попадна в Бризола. който финтира двама защитници и пусна на Милко Георгиев, а той от своя страна центрира в наказателното поле, където Стивън Петков свали с глава на Бризола, но кариоката от непосредствена близост я прати над вратата на Лудогорец.
64' Ludogorec Attempt on target
63' Milko Georgiev Substitute - In
63' Kristian Dobrev Substitute - Out
57' Radoslav TERZIEV Goal
ГООООООООООООООЛ 1:2 Ботев обръща мача след гол на защитника Радослав Терзиев. След ъглов удар Дуде се размина от задна ножица, топката попадна на волето на Терзиев, който без да се бави от упор разстреля стража на зелените.
56' Botev Corner
54' Dude Ndongala Goal
ГООООООООООООООООООООЛ 1:1. След пряксвободен удар Дуде стреля директно към вратата на Дамянов, топката се топна рпед стража и влезе в далечния му ъгъл.
49' Ludogorec Misses the target
47' Ludogorec Attempt off target
46' Diogo Kampos Substitute - Out
46' Dude Ndongala Substitute - In
45' Start second half
45+2' End first half
45' Felipe Brizola Attempt on target
Бризола бе изведен в последната минута в наказателното поле на на домакините, като отправи силен удар, но стражът спаси
37' Ludogorec Goal
Противно на очакванията и натиска пред вратата на Лудогорец домакините откриват резултата с гол на Денислав Климентов и удар от границата на наказателното поле. Топката се удари в гредата и влезе във вратата на Кайзер.
35' Stivun Petkov Attempt on target
Удар с глава застраши стражът на зелените. Густаво се пребори за една топка, като успя и да организира нова атака за Ботев. Кариоката центрира на главата на Петков, който отправи силен удар към противоположния ъгъл, но стражът успя да избие.
34' Ludogorec Attempt off target
34' Ludogorec Dangerous attack
30' Gustavo Afonso Bar hit
Густаво нацели напречния стълб на вратата на Дамянов с удар от около 30 метра встрани от вратата му.
29' Diogo Kampos Dangerous attack
Бърза контра за Ботев, топката бе пратена към Диого в наказателното поле на домакините, кариоката обаче не успя да задържи топката и да стреля.
25' Felipe Brizola Attempt off target
Първа сериозна опасност пред вратата на домакините. След многоходова бърза атака топката бе подадена през центъра към Стивън Петков, който бе пазен от двама защитници, но изведе Бризола. Бразилецът обаче се забави в удар и прати топката малко над вратата пазена от Дамянов.
15' Ludogorec Attempt off target
Първи неточен удар към една от двете врати.След ъглов удар футболист в зелено отправи силен удар, който мина малко над вратата на Кайзер.
13' Botev Misses the target
12' Botev Corner
10' Botev Offside
8' Botev Dangerous attack
7' Botev Dangerous attack
5' Ludogorec Dangerous attack