Events

90' Match ended
90' Todor NEDELEV Bar hit
Неделев нацели за втори път гредата на вратата на Етър
85' Kristian Dobrev Misses the target
Крис Добрев отлично залъга двама бранители на Етър, пусна пас към центъра на наказателното поле, но там нямаше негов съотборник, който да засече кълбото в мрежата.
84' Kristian Dobrev Substitute - In
84' Gustavo Afonso Substitute - Out
82' Todor NEDELEV Penalty goal
Неделев бележи за 2:0 във вратата на Христо Иванов. Наказателният удар бе отсъден, след като Димо Атанасов фаулира Васил Шопов в наказателното поле на Етър.
81' Botev Penalty
73' Todor NEDELEV Bar hit
Неделев нацели напречната греда от пряк свободен удар
73' Ivan Skerlev Red card
Жълт картон за Скерлев, пряк свободен удар за Ботев на границата на наказателното поле, след което бранителят на Етър потърси обяснения от съдията и получи втори жълт картон.
70' Daniel Mladenov Substitute - In
70' Erik Pochanski Substitute - Out
67' Diogo Kampos Substitute - In
67' Stivun Petkov Substitute - Out
65' Iani Pehlivanov Substitute - Out
65' Nikola Kolev Substitute - In
59' Todor NEDELEV Free kick
Пряк свободен удар за Ботев, след като Стоянов игра с ръка на границата на наказателното поле, Неделев застана зад топката, но стреля встрани от вратата
58' Rumen Rumenov Substitute - Out
58' Florent Bodzhadzh Substitute - In
50' Botev Corner
Корнер за Ботев, след изпълнението топката попадна във Филипов, който се опита да центрира в наказателното поле на Етър, но вратарят улови кълбото.
49' Erik Pochanski Yellow card
47' Stivun Petkov Goal
Гол за Ботев! Тодор Неделев пусна пас към Балтанов, а той от своя страна пусна на Стивън Петков и той от няколко метра откри резултата.
46' Radoslav TERZIEV Substitute - Out
46' SERKAN Yusein Substitute - In
45' Start second half
45' End first half
35' Vencislav Vasilev Yellow card
12' Kostadin Nichev Yellow card