Go to the last played game
Botev - Liteks 12.12.2017 17:30, Bulgarian Cup, Quarter-final
Botev - Etur 1924 Vt 09.12.2017 15:00, "A" group, 20 round
Cherno more - Botev 02.12.2017 15:00, "A" group, 19 round
Botev - Beroe 28.11.2017 17:30, "A" group, 18 round
Septemvri (Sf) - Botev 25.11.2017 13:00, "A" group, 17 round
CSKA - Sofiia - Botev 18.11.2017 15:00, "A" group, 16 round
Botev - Slaviia 03.11.2017 17:30, "A" group, 15 round
Pirin (Bl) - Botev 27.10.2017 19:45, "A" group, 14 round
Carsko selo (Sf) - Botev 24.10.2017 15:00, Bulgarian Cup, Round of 16
Dunav (Rs) - Botev 20.10.2017 19:45, "A" group, 13 round
Botev - Vereia (StZ) 16.10.2017 20:00, "A" group, 12 round
Botev - Septemvri (Sf) 12.10.2017 20:00, "A" group, 4 round
Vitosha (Bistrica) - Botev 30.09.2017 17:45, "A" group, 11 round
Botev - Lokomotiv (Pd) 24.09.2017 17:30, "A" group, 10 round
Lokomotiv (GO) - Botev 21.09.2017 20:00, Bulgarian Cup, Round of 32
Ludogorec - Botev 18.09.2017 20:00, "A" group, 9 round
Botev - Levski (Sf) 10.09.2017 20:00, "A" group, 8 round
Etur 1924 Vt - Botev 25.08.2017 18:00, "A" group, 7 round
Botev - Cherno more 18.08.2017 18:45, "A" group, 6 round
Beroe - Botev 13.08.2017 18:45, "A" group, 5 round
Ludogorec - Botev 09.08.2017 20:00, SuperCup, Final
Maritimo (Madeira) - Botev 03.08.2017 21:00, Europa League, Third preliminary
Botev - CSKA - Sofiia 30.07.2017 18:45, "A" group, 3 round
Botev - Maritimo (Madeira) 27.07.2017 20:30, Europa League, Third preliminary
Slaviia - Botev 23.07.2017 18:45, "A" group, 2 round
Botev - Beitar Ierusalim 20.07.2017 20:30, Europa League, Second preliminary
Botev - Pirin (Bl) 16.07.2017 20:30, "A" group, 1 round
Beitar Ierusalim - Botev 13.07.2017 21:00, Europa League, Second preliminary
Botev - FK Partizani Tirana 06.07.2017 20:00, Europa League, First preliminary
Botev - Marica Pd 02.07.2017 20:00, Friendlies, 1 round
FK Partizani Tirana - Botev 29.06.2017 18:00, Europa League, First preliminary
Botev - Vereia (StZ) 24.06.2017 18:00, Friendlies, 1 round
Botev - AEL Limasol 21.06.2017 18:00, Friendlies, 1 round
Botev - Pelister (Bitolia) 18.06.2017 18:00, Friendlies, 1 round
Ludogorec - Botev 24.05.2017 18:30, Bulgarian Cup, Final
Beroe - Botev 19.05.2017 20:00, , Semi-final
Botev - Beroe 15.05.2017 20:00, , Semi-final
Botev - Slaviia 10.05.2017 19:00, "A" group, 32 round
Vereia (StZ) - Botev 05.05.2017 17:30, "A" group, 31 round
Montana - Botev 30.04.2017 17:45, "A" group, 30 round
Botev - Vereia (StZ) 26.04.2017 18:00, Bulgarian Cup, Semi-final
Slaviia - Botev 22.04.2017 17:30, "A" group, 29 round
Vereia (StZ) - Botev 19.04.2017 19:00, Bulgarian Cup, Semi-final
Botev - Vereia (StZ) 14.04.2017 15:30, "A" group, 28 round
Botev - Montana 07.04.2017 20:00, "A" group, 27 round
Pirin (Bl) - Botev 04.04.2017 20:00, Bulgarian Cup, Quarter-final
Botev - Montana 31.03.2017 20:00, "A" group, 26 round
Levski (Sf) - Botev 19.03.2017 17:30, "A" group, 25 round
Cherno more - Botev 11.03.2017 15:00, "A" group, 24 round
Botev - Beroe 06.03.2017 17:30, "A" group, 23 round
CSKA - Sofiia - Botev 28.02.2017 17:30, "A" group, 22 round
Botev - Dunav (Rs) 24.02.2017 17:30, "A" group, 21 round
Lokomotiv (GO) - Botev 18.02.2017 17:30, "A" group, 20 round
Botev - Vereia (StZ) 11.02.2017 14:00, Friendlies, 1 round
Botev - FK Botev - Gulubovo 09.02.2017 14:00, Friendlies, 1 round
Botev - Oborishte (Pn) 08.02.2017 14:00, Friendlies, 1 round
Botev - Anzhi (Mahachkala) 02.02.2017 15:00, Friendlies, 1 round
Botev - Pelister (Bitolia) 01.02.2017 16:00, Friendlies, 1 round
Botev - Stali (Kamiansike) 30.01.2017 16:00, Friendlies, 1 round
Botev - Paksi FC 28.01.2017 16:00, Friendlies, 1 round
Botev - Budapest Honvéd FC 24.01.2017 15:00, Friendlies, 1 round
Botev - Pirin (Bl) 15.12.2016 17:30, "A" group, 19 round
Neftohimik - Botev 09.12.2016 17:30, "A" group, 18 round
Botev - Vereia (StZ) 05.12.2016 17:30, "A" group, 17 round
Slaviia - Botev 30.11.2016 15:00, "A" group, 16 round
Botev - Ludogorec 26.11.2016 17:30, "A" group, 15 round
Lokomotiv (Pd) - Botev 20.11.2016 15:00, "A" group, 14 round
Botev - OFK "Levski" - Karlovo 11.11.2016 15:00, Friendlies, 1 round
Montana - Botev 03.11.2016 15:30, "A" group, 13 round
Botev - Levski (Sf) 30.10.2016 17:30, "A" group, 12 round
Botev - Neftohimik 27.10.2016 20:00, Bulgarian Cup, Round of 16
Botev - Cherno more 22.10.2016 15:00, "A" group, 11 round
Beroe - Botev 16.10.2016 17:30, "A" group, 10 round
OFK "Levski" - Karlovo - Botev 07.10.2016 16:30, Friendlies, 1 round
Botev - CSKA - Sofiia 01.10.2016 17:30, "A" group, 9 round
Dunav (Rs) - Botev 24.09.2016 21:15, "A" group, 8 round
Pirin (GD) - Botev 21.09.2016 16:00, Bulgarian Cup, Round of 32
Botev - Lokomotiv (GO) 17.09.2016 17:00, "A" group, 7 round
Pirin (Bl) - Botev 11.09.2016 19:00, "A" group, 6 round
Botev - Neftohimik 27.08.2016 19:00, "A" group, 5 round
Vereia (StZ) - Botev 22.08.2016 20:00, "A" group, 4 round
Botev - Slaviia 15.08.2016 20:00, "A" group, 3 round
Ludogorec - Botev 06.08.2016 21:15, "A" group, 2 round
Botev - Lokomotiv (Pd) 30.07.2016 19:00, "A" group, 1 round
Botev - Vereia (StZ) 22.07.2016 18:00, Friendlies, 1 round
Botev - Septemvri (Sf) 15.07.2016 18:30, Friendlies, 1 round
Botev - FK "Triavna" 14.07.2016 19:30, Friendlies, 1 round
Botev - Neftohimik 10.07.2016 19:30, Friendlies, 1 round
Botev - CSKA (vtori otbor) 09.07.2016 18:00, Friendlies, 1 round
Botev - Etur 1924 Vt 06.07.2016 18:00, Friendlies, 1 round
Botev - Oborishte (Pn) 29.06.2016 18:30, Friendlies, 1 round
Botev - Evrokolezh (Plovdiv) 24.06.2016 18:00, Friendlies, 1 round
Botev - Ludogorec 27.05.2016 18:00, "A" group, 36 round
Cherno more - Botev 14.05.2016 18:00, "A" group, 34 round
Botev - Beroe 11.05.2016 18:00, "A" group, 33 round
Slaviia - Botev 07.05.2016 17:30, "A" group, 32 round
Botev - Pirin (Bl) 29.04.2016 17:15, "A" group, 31 round
Lokomotiv (Pd) - Botev 24.04.2016 17:30, "A" group, 30 round
Botev - Montana 16.04.2016 17:00, "A" group, 29 round
Levski (Sf) - Botev 09.04.2016 20:00, "A" group, 28 round
Ludogorec - Botev 03.04.2016 20:15, "A" group, 27 round
Dunav (Rs) - Botev 26.03.2016 15:00, Friendlies, 1 round
Botev - Cherno more 13.03.2016 14:00, "A" group, 25 round
Beroe - Botev 06.03.2016 16:15, "A" group, 24 round
Botev - Slaviia 03.03.2016 14:00, "A" group, 23 round
Pirin (Bl) - Botev 28.02.2016 15:30, "A" group, 22 round
Botev - Lokomotiv (Pd) 20.02.2016 13:00, "A" group, 21 round
Botev - FK Domzhale 11.02.2016 16:30, Friendlies, 1 round
Botev - Chernomorec Odesa 08.02.2016 17:00, Friendlies, 1 round
Botev - FK Iagodina 05.02.2016 17:00, Friendlies, 1 round
Botev - Niiregihaza Spartakus FK 31.01.2016 17:00, Friendlies, 1 round
Botev - Visla (Krakov) 28.01.2016 16:00, Friendlies, 1 round
Botev - Poli Timishoara 23.01.2016 18:00, Friendlies, 1 round
Montana - Botev 13.12.2015 14:00, "A" group, 20 round
Botev - Levski (Sf) 05.12.2015 14:00, "A" group, 19 round
Botev - Ludogorec 02.12.2015 14:00, "A" group, 18 round
Liteks - Botev 28.11.2015 16:30, "A" group, 17 round
Cherno more - Botev 22.11.2015 14:00, "A" group, 16 round
Botev - Bulgariia U21 12.11.2015 14:00, Friendlies, 1 round
Botev - Beroe 08.11.2015 14:00, "A" group, 15 round
Slaviia - Botev 30.10.2015 14:30, "A" group, 14 round
FK "Sozopol" - Sozopol - Botev 27.10.2015 15:00, Bulgarian Cup, Round of 16
Botev - Pirin (Bl) 23.10.2015 15:00, "A" group, 13 round
Lokomotiv (Pd) - Botev 17.10.2015 20:00, "A" group, 12 round
Botev - Oborishte (Pn) 10.10.2015 16:00, Friendlies, 1 round
Botev - Montana 04.10.2015 16:00, "A" group, 11 round
Levski (Sf) - Botev 28.09.2015 20:00, "A" group, 10 round
Septemvri Simitli - Botev 23.09.2015 16:00, Bulgarian Cup, Round of 32
Ludogorec - Botev 19.09.2015 20:00, "A" group, 9 round
Botev - Liteks 12.09.2015 16:15, "A" group, 8 round
Botev - Lokomotiv (GO) 05.09.2015 17:00, Friendlies, 1 round
Botev - Cherno more 29.08.2015 17:30, "A" group, 7 round
Beroe - Botev 22.08.2015 20:00, "A" group, 6 round
Botev - Slaviia 16.08.2015 17:30, "A" group, 5 round
Pirin (Bl) - Botev 09.08.2015 20:00, "A" group, 4 round
Botev - Lokomotiv (Pd) 01.08.2015 18:30, "A" group, 3 round
Montana - Botev 25.07.2015 18:30, "A" group, 2 round
Botev - Levski (Sf) 18.07.2015 18:30, "A" group, 1 round
Botev - Septemvri (Sf) 10.07.2015 18:00, Friendlies, 1 round
Botev - Slaviia 07.07.2015 17:00, Friendlies, 1 round
Botev - Pirin (Rz) 04.07.2015 18:00, Friendlies, 1 round
Botev - Oborishte (Pn) 30.06.2015 18:00, Friendlies, 1 round
Botev - Pirin (Bl) 24.06.2015 18:00, Friendlies, 1 round
Botev - Lokomotiv (Sf) 31.05.2015 18:00, "A" group, 32 round
Beroe - Botev 23.05.2015 17:30, "A" group, 31 round
Botev - CSKA 16.05.2015 17:30, "A" group, 30 round
Liteks - Botev 11.05.2015 19:45, "A" group, 29 round
Botev - Ludogorec 03.05.2015 15:15, "A" group, 28 round
Lokomotiv (Sf) - Botev 26.04.2015 17:00, "A" group, 27 round
Botev - Beroe 18.04.2015 17:00, "A" group, 26 round
CSKA - Botev 10.04.2015 20:00, "A" group, 25 round
Botev - Liteks 05.04.2015 17:00, "A" group, 24 round
Ludogorec - Botev 22.03.2015 13:00, "A" group, 23 round
Botev - CSKA 15.03.2015 15:30, "A" group, 22 round
Lokomotiv (Pd) - Botev 10.03.2015 17:30, "A" group, 21 round
Botev - Marek 02.03.2015 15:30, "A" group, 20 round
Botev - Slaviia 21.02.2015 14:00, Friendlies, 1 round
Botev - Lokomotiv (GO) 15.02.2015 14:00, Friendlies, 1 round
Botev - Torpedo Kutaisi (Gruziia) 10.02.2015 15:00, Friendlies, 1 round
Botev - Gaz Metan (Rumuniia) 07.02.2015 15:30, Friendlies, 1 round
Botev - Gurnik Zabzhe (Polsha) 04.02.2015 15:30, Friendlies, 1 round
Oborishte (Pn) - Botev 31.01.2015 14:00, Friendlies, 1 round
Botev - Botev U21 30.01.2015 14:00, Friendlies, 1 round
Botev - Beroe 24.01.2015 14:00, Friendlies, 1 round
Ludogorec - Botev 14.12.2014 12:30, "A" group, 19 round
Botev - Haskovo 07.12.2014 14:00, "A" group, 18 round
Botev - Lokomotiv (Pd) 03.12.2014 13:00, Bulgarian Cup, Round of 16
Slaviia - Botev 29.11.2014 13:30, "A" group, 17 round
Botev - Levski (Sf) 23.11.2014 13:15, "A" group, 16 round
Botev - FK Pantrakikos 15.11.2014 14:00, Friendlies, 1 round
Liteks - Botev 08.11.2014 17:30, "A" group, 15 round
Cherno more - Botev 02.11.2014 14:30, "A" group, 14 round
Lokomotiv (Pd) - Botev 28.10.2014 17:45, Bulgarian Cup, Round of 16
Botev - Beroe 24.10.2014 16:00, "A" group, 13 round
Lokomotiv (Sf) - Botev 19.10.2014 13:30, "A" group, 12 round
CSKA - Botev 03.10.2014 18:45, "A" group, 11 round
Botev - Lokomotiv (Pd) 27.09.2014 17:00, "A" group, 10 round
Lokomotiv (Mz) - Botev 23.09.2014 16:00, Bulgarian Cup, Round of 32
Marek - Botev 20.09.2014 17:00, "A" group, 9 round
Botev - Ludogorec 12.09.2014 17:00, "A" group, 8 round
Haskovo - Botev 30.08.2014 18:00, "A" group, 7 round
Botev - Slaviia 24.08.2014 17:45, "A" group, 6 round
Levski (Sf) - Botev 17.08.2014 20:00, "A" group, 5 round
Ludogorec - Botev 13.08.2014 20:30, SuperCup, Final
Botev - Liteks 09.08.2014 18:00, "A" group, 4 round
Botev - Cherno more 03.08.2014 18:00, "A" group, 3 round
Botev - Vereia (StZ) 01.08.2014 13:00, Friendlies, 1 round
Beroe - Botev 27.07.2014 20:00, "A" group, 2 round
Sankt Piolten - Botev 24.07.2014 22:05, Europa League, Second preliminary
Botev - Lokomotiv (Sf) 20.07.2014 18:30, "A" group, 1 round
Botev - Sankt Piolten 17.07.2014 19:45, Europa League, Second preliminary
FK Libertas San Marino - Botev 10.07.2014 21:30, Europa League, First preliminary
Botev - FK Libertas San Marino 03.07.2014 19:45, Europa League, First preliminary
Botev - Botev U21 28.06.2014 10:30, Friendlies, 1 round
Botev - Haskovo 27.06.2014 18:30, Friendlies, 1 round
Botev - NK Cele Sloveniia 21.06.2014 18:00, Friendlies, 1 round
Botev - Slovan Bratislava 19.06.2014 18:00, Friendlies, 1 round
Botev - Admira Vaker 17.06.2014 18:00, Friendlies, 1 round
Botev - Zankt Piolten 14.06.2014 16:00, Friendlies, 1 round
Botev - Ludogorec 15.05.2014 19:15, Bulgarian Cup, Final
Botev - CSKA 11.05.2014 15:30, "A" group, 39 round
Liteks - Botev 08.05.2014 19:30, "A" group, 38 round
Botev - Ludogorec 03.05.2014 16:15, "A" group, 37 round
Cherno more - Botev 30.04.2014 17:15, "A" group, 36 round
Botev - Levski (Sf) 26.04.2014 16:15, "A" group, 35 round
Lokomotiv (Sf) - Botev 23.04.2014 16:00, Bulgarian Cup, Semi-final
Lokomotiv (Pd) - Botev 19.04.2014 16:15, "A" group, 34 round
Botev - Lokomotiv (Sf) 16.04.2014 16:15, Bulgarian Cup, Semi-final
CSKA - Botev 10.04.2014 19:30, "A" group, 32 round
Botev - Liteks 06.04.2014 15:45, "A" group, 31 round
Ludogorec - Botev 30.03.2014 19:30, "A" group, 30 round
Botev - Cherno more 26.03.2014 15:00, "A" group, 29 round
Levski (Sf) - Botev 22.03.2014 16:15, "A" group, 28 round
Botev - Levski (Sf) 19.03.2014 14:00, Bulgarian Cup, Quarter-final
Botev - Lokomotiv (Pd) 16.03.2014 14:00, "A" group, 27 round
Levski (Sf) - Botev 12.03.2014 16:15, Bulgarian Cup, Quarter-final
Botev - Lokomotiv (Sf) 08.03.2014 13:30, "A" group, 26 round
Neftohimik - Botev 02.03.2014 15:30, "A" group, 25 round
Botev - Ludogorec 23.02.2014 14:00, "A" group, 24 round
Botev - Mika 13.02.2014 15:00, Friendlies, 1 round
Botev - Sloboda 12.02.2014 16:00, Friendlies, 1 round
Botev - FK Dukla Praga 08.02.2014 15:00, Friendlies, 1 round
Botev - Enisei 05.02.2014 15:00, Friendlies, 1 round
Botev - Zaglembe Liubin 02.02.2014 15:00, Friendlies, 1 round
Botev - Ufa 25.01.2014 15:00, Friendlies, 1 round
Botev - Sion 22.01.2014 15:00, Friendlies, 1 round
Cherno more - Botev 16.12.2013 14:00, "A" group, 23 round
Botev - Beroe 12.12.2013 14:00, "A" group, 22 round
Lokomotiv (Pd) - Botev 08.12.2013 14:00, "A" group, 21 round
Botev - CSKA 05.12.2013 14:00, "A" group, 20 round
Slaviia - Botev 01.12.2013 14:00, "A" group, 19 round
Botev - Chernomorec (Bs) 24.11.2013 14:30, "A" group, 18 round
Botev - Cherno more 17.11.2013 13:30, Bulgarian Cup, Round of 16
Liubimec - Botev 10.11.2013 14:30, "A" group, 17 round
Cherno more - Botev 07.11.2013 14:45, Bulgarian Cup, Round of 16
Botev - Liteks 02.11.2013 14:40, "A" group, 16 round
Pirin (GD) - Botev 30.10.2013 14:00, "A" group, 15 round
Levski (Sf) - Botev 26.10.2013 15:15, "A" group, 14 round
Lokomotiv (Sf) - Botev 20.10.2013 16:00, "A" group, 13 round
Neftohimik - Botev 12.10.2013 15:00, Bulgarian Cup, Round of 32
Botev - Neftohimik 05.10.2013 16:00, "A" group, 12 round
Ludogorec - Botev 28.09.2013 20:30, "A" group, 11 round
Botev - Cherno more 25.09.2013 16:00, "A" group, 10 round
Beroe - Botev 22.09.2013 21:00, "A" group, 9 round
Botev - Neftohimik 18.09.2013 17:00, Bulgarian Cup, Round of 32
Botev - Lokomotiv (Pd) 14.09.2013 16:00, "A" group, 8 round
CSKA - Botev 01.09.2013 20:00, "A" group, 7 round
Botev - Rakovski 2011 28.08.2013 17:00, Friendlies, 1 round
Botev Pd - Slaviia 25.08.2013 18:00, "A" group, 6 round
Botev - Rakovski 2011 21.08.2013 17:00, Friendlies, 1 round
Chernomorec Bs - Botev Pd 18.08.2013 19:00, "A" group, 5 round
Botev Pd - Liubimec 11.08.2013 18:00, "A" group, 4 round
VfB Stuttgart 1893 e.V. - Botev 08.08.2013 21:20, Europa League, First preliminary
Liteks - Botev Pd 04.08.2013 21:00, "A" group, 3 round
Botev - VfB Stuttgart 1893 e.V. 01.08.2013 20:30, Europa League, First preliminary
Botev Pd - Pirin GD 28.07.2013 18:00, "A" group, 2 round
Botev - HŠK Zrinjski Mostar 25.07.2013 20:00, Europa League, Second preliminary
Botev Pd - Levski Sf 21.07.2013 17:30, "A" group, 1 round
HŠK Zrinjski Mostar - Botev 18.07.2013 19:30, Europa League, Second preliminary
Botev - Rakovski 2011 13.07.2013 15:00, Friendlies, 1 round
Botev - Futbolinыi klub "Astana" 11.07.2013 19:30, Europa League, Third preliminary
Futbolinыi klub "Astana" - Botev 04.07.2013 16:00, Europa League, Third preliminary
Botev - Admira Vaker 29.06.2013 18:00, Friendlies, 1 round
Znoimo - Botev 27.06.2013 17:00, Friendlies, 1 round
Botev - Kuban Krasnodar 22.06.2013 17:00, Friendlies, 1 round
Botev - MFK Ružomberok 19.06.2013 17:00, Friendlies, 1 round
Botev Pd - Etur 1924 Vt 25.05.2013 18:00, "A" group, 30 round
Ludogorec - Botev Pd 22.05.2013 20:00, "A" group, 29 round
Botev Pd - Botev Vr 18.05.2013 17:30, "A" group, 28 round
Minior Pk - Botev Pd 13.05.2013 18:00, "A" group, 27 round
Botev Pd - Lokomotiv Pd 08.05.2013 17:00, "A" group, 26 round
CSKA - Botev Pd 04.05.2013 19:30, "A" group, 25 round
Botev Pd - Liteks 28.04.2013 15:45, "A" group, 24 round
Lokomotiv (Sf) - Botev 20.04.2013 17:00, "A" group, 23 round
Botev Pd - Pirin GD 13.04.2013 17:00, "A" group, 22 round
Beroe - Botev Pd 10.04.2013 18:00, "A" group, 21 round
Botev Pd - Cherno more 06.04.2013 17:00, "A" group, 20 round
Montana - Botev Pd 31.03.2013 14:00, "A" group, 19 round
Botev - Vidima Rakovski 22.03.2013 16:00, Friendlies, 1 round
Chernomorec Bs - Botev Pd 15.03.2013 17:00, "A" group, 18 round
Botev Pd - Levski Sf 09.03.2013 15:00, "A" group, 17 round
Slaviia - Botev Pd 01.03.2013 15:30, "A" group, 16 round
Botev - Chernomorec (Bs) 23.02.2013 14:00, Friendlies, 1 round
Botev - FK Rostov 14.02.2013 15:00, Friendlies, 1 round
Botev - FK Slovan Liberec 12.02.2013 15:00, Friendlies, 1 round
Botev - FK Teplice 09.02.2013 15:00, Friendlies, 1 round
Botev - FK Dukla Praga 06.02.2013 15:00, Friendlies, 1 round
FK Korona Kelce - Botev 03.02.2013 15:00, Friendlies, 1 round
Botev - FK Himki 29.01.2013 14:00, Friendlies, 1 round
Botev - Chavdar (Etropole) 23.01.2013 14:00, Friendlies, 1 round
Botev - FK "Svilengrad-1921" 19.01.2013 14:00, Friendlies, 1 round
Botev Pd - Slaviia 16.12.2012 13:00, Bulgarian Cup, 2 round
Etur 1924 Vt - Botev Pd 08.12.2012 14:00, "A" group, 15 round
Slaviia - Botev Pd 02.12.2012 13:00, Bulgarian Cup, 2 round
Botev Pd - Ludogorec 28.11.2012 14:30, "A" group, 14 round
Botev Pd - Evrokolezh (Plovdiv) 24.11.2012 13:00, Bulgarian Cup, 1 round
Botev Vr - Botev Pd 17.11.2012 14:30, "A" group, 13 round
Botev Pd - Minior Pk 10.11.2012 14:30, "A" group, 12 round
Lokomotiv Pd - Botev Pd 04.11.2012 14:30, "A" group, 11 round
Evrokolezh (Plovdiv) - Botev Pd 30.10.2012 13:00, Bulgarian Cup, 1 round
Botev Pd - CSKA 27.10.2012 16:00, "A" group, 10 round
Liteks - Botev Pd 21.10.2012 18:00, "A" group, 9 round
Botev Pd - Lokomotiv Sf 06.10.2012 16:00, "A" group, 8 round
Pirin GD - Botev Pd 29.09.2012 17:00, "A" group, 7 round
Botev Pd - Beroe 22.09.2012 17:00, "A" group, 6 round
Cherno more - Botev Pd 15.09.2012 17:00, "A" group, 5 round
Botev Pd - Montana 01.09.2012 18:00, "A" group, 4 round
Botev Pd - Chernomorec Bs 26.08.2012 18:00, "A" group, 3 round
Levski Sf - Botev Pd 19.08.2012 20:00, "A" group, 2 round
Botev Pd - Slaviia 11.08.2012 18:00, "A" group, 1 round
Botev Pd - Sportist (Svoge) 30.05.2012 17:00, Play-off for qualification to A group, 1 round
Botev Pd - Sliven 2000 23.05.2012 18:00, "B" group, 27 round
Nesebur - Botev Pd 19.05.2012 18:00, "B" group, 26 round
Liubimec - Botev Pd 12.05.2012 18:00, "B" group, 25 round
Botev Pd - Dobrudzha 05.05.2012 18:00, "B" group, 24 round
Dorostol 2003 - Botev Pd 28.04.2012 17:00, "B" group, 23 round
Botev Pd - Etur 1924 Vt 21.04.2012 17:00, "B" group, 22 round
Spartak (Vn) - Botev Pd 11.04.2012 17:00, "B" group, 21 round
Botev Pd - Neftohimik 07.04.2012 17:00, "B" group, 20 round
Chernomorec Pomorie - Botev Pd 01.04.2012 17:00, "B" group, 19 round
Etur 1924 Vt - Botev Pd 24.03.2012 15:30, "B" group, 18 round
Botev Pd - Nesebur 18.03.2012 15:30, "B" group, 17 round
Dorostol 2003 - Botev 10.03.2012 15:30, "B" group, 16 round
Botev Pd - Neftohimik 03.03.2012 15:30, "B" group, 15 round
Liubimec - Botev 26.11.2011 14:30, "B" group, 14 round
Botev Pd - Chernomorec Pomorie 19.11.2011 14:00, "B" group, 13 round
Botev Pd - Sliven 2000 13.11.2011 14:30, "B" group, 12 round
Spartak (Vn) - Botev Pd 06.11.2011 14:30, "B" group, 11 round
Botev Pd - Dobrudzha 28.10.2011 14:30, "B" group, 10 round
Botev Pd - Etur 1924 Vt 16.10.2011 16:00, "B" group, 9 round
Nesebur - Botev Pd 01.10.2011 16:00, "B" group, 8 round
Botev Pd - Dorostol 2003 24.09.2011 17:00, "B" group, 7 round
Neftohimik - Botev Pd 17.09.2011 19:00, "B" group, 6 round
Botev Pd - Liubimec 10.09.2011 17:00, "B" group, 5 round
Chernomorec Pomorie - Botev Pd 03.09.2011 17:00, "B" group, 4 round
Sliven 2000 - Botev Pd 27.08.2011 18:00, "B" group, 3 round
Botev Pd - Spartak (Vn) 20.08.2011 18:00, "B" group, 2 round
Dobrudzha - Botev Pd 13.08.2011 18:00, "B" group, 1 round
Botev Pd - Neftohimik 05.06.2011 18:00, , 38 round
FK "Rozova dolina" - Kazanluk - Botev Pd 29.05.2011 18:00, , 37 round
FK "Gabrovnica-04" - G. Sahrane - Botev Pd 22.05.2011 18:00, SE "V" group, 36 round
Botev Pd - FK "Botev" - Gulubovo 18.05.2011 18:00, SE "V" group, 35 round
FK "Stambolovo-2007" - Botev Pd 15.05.2011 18:00, SE "V" group, 34 round
Botev Pd - FK "Sozopol" - Sozopol 08.05.2011 18:00, , 33 round
FK "Rodopa-1927" - Smolian - Botev Pd 04.05.2011 18:00, , 32 round
Botev Pd - FK "Marica" - Plovdiv 01.05.2011 18:00, , 31 round
FK "Arda" - Kurdzhali - Botev Pd 22.04.2011 17:00, , 30 round
Botev Pd - FK "Svilengrad-1921" 17.04.2011 17:00, , 29 round
FK "Tundzha-2006" - Iagoda - Botev Pd 13.04.2011 17:00, SE "V" group, 28 round
Botev Pd - FK "ITD - Gigant" - Suedinenie 10.04.2011 17:00, , 27 round
FK "Tundzha-1915" - Iambol - Botev Pd 03.04.2011 17:00, , 26 round
Botev Pd - FK "Hebros-1921" - Harmanli 27.03.2011 15:00, , 25 round
FK "Zagorec" - Nova Zagora - Botev Pd 23.03.2011 15:00, , 24 round
Botev Pd - FK "Dimitrovgrad-1947" 20.03.2011 15:00, , 23 round
FK "Chirpan" - Botev Pd 13.03.2011 15:00, , 22 round
Botev Pd - OFK "Levski" - Karlovo 06.03.2011 15:00, , 21 round
FK "Asenovec-2005" - Botev Pd 27.02.2011 14:00, , 20 round
Neftohimik - Botev Pd 28.11.2010 14:30, , 19 round
Botev Pd - FK "Rozova dolina" - Kazanluk 24.11.2010 14:30, SE "V" group, 18 round
Botev Pd - FK "Gabrovnica-04" - G. Sahrane 14.11.2010 14:30, , 17 round
FK "Botev" - Gulubovo - Botev Pd 07.11.2010 14:30, , 16 round
Botev Pd - FK "Stambolovo-2007" 31.10.2010 14:30, , 15 round
FK "Sozopol" - Sozopol - Botev Pd 27.10.2010 14:30, , 14 round
Botev Pd - FK "Rodopa-1927" - Smolian 24.10.2010 14:30, , 13 round
FK "Marica" - Plovdiv - Botev Pd 17.10.2010 16:00, , 12 round
Botev Pd - FK "Arda" - Kurdzhali 10.10.2010 16:00, , 11 round
FK "Svilengrad-1921" - Botev Pd 06.10.2010 16:00, , 10 round
Botev Pd - FK "Tundzha-2006" - Iagoda 03.10.2010 16:00, , 9 round
FK "ITD - Gigant" - Suedinenie - Botev Pd 26.09.2010 17:00, , 8 round
Botev Pd - FK "Tundzha-1915" - Iambol 19.09.2010 17:00, , 7 round
FK "Hebros-1921" - Harmanli - Botev Pd 12.09.2010 17:00, , 6 round
Botev Pd - FK "Zagorec" - Nova Zagora 08.09.2010 17:00, , 5 round
FK "Dimitrovgrad-1947" - Botev Pd 05.09.2010 17:00, , 4 round
Botev Pd - FK "Chirpan" 29.08.2010 18:00, , 3 round
OFK "Levski" - Karlovo - Botev Pd 22.08.2010 18:00, , 2 round
Botev Pd - FK "Asenovec-2005" 15.08.2010 18:00, , 1 round
Pirin (Bl) - Botev Pd 16.05.2010 17:00, "A" group, 30 round
Botev Pd - Lokomotiv (Mz) 08.05.2010 17:00, "A" group, 29 round
Sportist (Svoge) - Botev Pd 02.05.2010 17:00, "A" group, 28 round
Botev Pd - Beroe 25.04.2010 17:00, "A" group, 27 round
Lokomotiv (Pd) - Botev Pd 21.04.2010 17:00, "A" group, 26 round
Botev Pd - Chernomorec (Bs) 18.04.2010 17:00, "A" group, 25 round
CSKA - Botev Pd 14.04.2010 17:00, "A" group, 24 round
Botev Pd - Lokomotiv (Sf) 10.04.2010 17:00, "A" group, 23 round
Slaviia - Botev Pd 04.04.2010 17:00, "A" group, 22 round
Botev Pd - Liteks 28.03.2010 17:00, "A" group, 21 round
Minior (Pk) - Botev Pd 24.03.2010 17:00, "A" group, 20 round
Botev Pd - Cherno more 20.03.2010 17:00, "A" group, 19 round
Botev Pd - Sliven 2000 13.03.2010 17:00, "A" group, 18 round
Montana - Botev Pd 07.03.2010 17:00, "A" group, 17 round
Botev Pd - Levski (Sf) 27.02.2010 17:00, "A" group, 16 round
Botev Pd - Pirin (Bl) 05.12.2009 17:00, "A" group, 15 round
Lokomotiv (Mz) - Botev Pd 28.11.2009 17:00, "A" group, 14 round
Botev Pd - Sportist (Svoge) 21.11.2009 17:00, "A" group, 13 round
Beroe - Botev Pd 07.11.2009 17:00, "A" group, 12 round
Botev Pd - Lokomotiv (Pd) 31.10.2009 17:00, "A" group, 11 round
Chernomorec (Bs) - Botev Pd 24.10.2009 17:00, "A" group, 10 round
Botev Pd - CSKA 17.10.2009 17:00, "A" group, 9 round
Lokomotiv (Sf) - Botev Pd 03.10.2009 17:00, "A" group, 8 round
Botev Pd - Slaviia 26.09.2009 17:00, "A" group, 7 round
Liteks - Botev Pd 20.09.2009 17:00, "A" group, 6 round
Botev Pd - Minior (Pk) 14.09.2009 17:00, "A" group, 5 round
Cherno more - Botev Pd 30.08.2009 17:00, "A" group, 4 round
Sliven 2000 - Botev Pd 22.08.2009 17:00, "A" group, 3 round
Botev Pd - Montana 15.08.2009 17:00, "A" group, 2 round
Levski (Sf) - Botev Pd 08.08.2009 17:00, "A" group, 1 round
Lokomotiv (Pd) - Botev Pd 13.06.2009 17:00, "A" group, 30 round
Botev Pd - Vihren 31.05.2009 17:00, "A" group, 29 round
Pirin (Bl) - Botev Pd 23.05.2009 17:00, "A" group, 28 round
Botev Pd - Minior (Pk) 17.05.2009 13:00, "A" group, 27 round
Slaviia - Botev Pd 08.05.2009 16:00, "A" group, 26 round
Botev Pd - Spartak (Vn) 04.05.2009 16:00, "A" group, 25 round
CSKA - Botev Pd 26.04.2009 19:30, "A" group, 24 round
Botev Pd - Sliven 2000 23.04.2009 16:00, "A" group, 23 round
Belasica (Pch) - Botev Pd 17.04.2009 17:00, "A" group, 22 round
Botev Pd - Lokomotiv (Mz) 12.04.2009 17:00, "A" group, 21 round
Liteks - Botev Pd 04.04.2009 19:00, "A" group, 20 round
Botev Pd - Lokomotiv (Sf) 23.03.2009 16:00, "A" group, 19 round
Cherno more - Botev Pd 18.03.2009 15:30, "A" group, 18 round
Botev Pd - Levski (Sf) 14.03.2009 13:00, "A" group, 17 round
Chernomorec (Bs) - Botev Pd 07.03.2009 19:00, "A" group, 16 round
Botev Pd - Lokomotiv (Pd) 29.11.2008 14:30, "A" group, 15 round
Vihren - Botev Pd 22.11.2008 14:30, "A" group, 14 round
Botev Pd - Pirin (Bl) 15.11.2008 14:30, "A" group, 13 round
Minior (Pk) - Botev Pd 08.11.2008 14:30, "A" group, 12 round
Botev Pd - Slaviia 03.11.2008 14:00, "A" group, 11 round
Spartak (Vn) - Botev Pd 24.10.2008 18:00, "A" group, 10 round
Botev Pd - CSKA 19.10.2008 16:00, "A" group, 9 round
Sliven 2000 - Botev Pd 04.10.2008 16:00, "A" group, 8 round
Botev Pd - Belasica (Pch) 27.09.2008 17:00, "A" group, 7 round
Lokomotiv (Mz) - Botev Pd 20.09.2008 17:00, "A" group, 6 round
Botev Pd - Liteks 13.09.2008 17:00, "A" group, 5 round
Lokomotiv (Sf) - Botev Pd 31.08.2008 18:00, "A" group, 4 round
Botev Pd - Cherno more 23.08.2008 18:00, "A" group, 3 round
Levski (Sf) - Botev Pd 17.08.2008 19:30, "A" group, 2 round
Botev Pd - Chernomorec (Bs) 10.08.2008 18:00, "A" group, 1 round
Belasica (Pch) - Botev Pd 17.05.2008 18:00, "A" group, 30 round
Botev Pd - Liteks 10.05.2008 18:00, "A" group, 29 round
Vihren - Botev Pd 04.05.2008 18:00, "A" group, 28 round
Botev Pd - CSKA 30.04.2008 17:00, "A" group, 27 round
Chernomorec (Bs) - Botev Pd 25.04.2008 19:00, "A" group, 26 round
Botev Pd - Levski (Sf) 20.04.2008 16:30, "A" group, 25 round
Liteks - Botev 16.04.2008 16:00, Bulgarian Cup, Third preliminary
Botev Pd - Marek 12.04.2008 17:00, "A" group, 24 round
Cherno more - Botev Pd 09.04.2008 17:00, "A" group, 23 round
Botev Pd - Lokomotiv (Pd) 05.04.2008 15:00, "A" group, 22 round
Beroe - Botev Pd 29.03.2008 15:30, "A" group, 21 round
Botev Pd - Slaviia 23.03.2008 15:30, "A" group, 20 round
Lokomotiv (Sf) - Botev Pd 19.03.2008 15:30, "A" group, 19 round
Botev Pd - Pirin (Bl) 16.03.2008 15:30, "A" group, 18 round
Lokomotiv (Sf) - Botev 12.03.2008 15:00, Bulgarian Cup, Third preliminary
Vidima Rakovski - Botev Pd 08.03.2008 15:30, "A" group, 17 round
Botev Pd - Spartak (Vn) 01.03.2008 15:30, "A" group, 16 round
Botev - Slaviia 12.12.2007 14:00, Bulgarian Cup, Third preliminary
Botev Pd - Belasica (Pch) 08.12.2007 14:00, "A" group, 15 round
Liteks - Botev Pd 01.12.2007 14:00, "A" group, 14 round
Botev Pd - Vihren 24.11.2007 14:30, "A" group, 13 round
CSKA - Botev Pd 11.11.2007 15:00, "A" group, 12 round
Botev Pd - Chernomorec (Bs) 04.11.2007 14:30, "A" group, 11 round
Levski (Sf) - Botev Pd 26.10.2007 17:30, "A" group, 10 round
Marek - Botev Pd 20.10.2007 16:00, "A" group, 9 round
Botev Pd - Cherno more 06.10.2007 16:00, "A" group, 8 round
Lokomotiv (Pd) - Botev Pd 29.09.2007 15:30, "A" group, 7 round
Botev Pd - Beroe 22.09.2007 17:00, "A" group, 6 round
Slaviia - Botev Pd 16.09.2007 17:00, "A" group, 5 round
Botev Pd - Lokomotiv (Sf) 02.09.2007 17:30, "A" group, 4 round
Pirin (Bl) - Botev Pd 25.08.2007 18:00, "A" group, 3 round
Botev Pd - Vidima Rakovski 19.08.2007 18:00, "A" group, 2 round
Spartak (Vn) - Botev Pd 11.08.2007 18:00, "A" group, 1 round
Ексклузивен партньор
Efbet Спечели част от историята!
Кауза Колежа
Класация Футболист на сезона
Последно от ДЮШ
Copyright © PFC Botev Plovdiv